Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: zbehy.sk
Obec Zbehy v spolupráci s Komisiou pre kultúru a šport pozýva všetky deti a rodičov na 3. ročník ZBEŽSKEJ ŚARKANIÁDY, ktorá sa bude konať dňa 7.októbra v sobotu na poli pri Kaplnke sv.Urbana ( pri Poľnofarme Radar ) so začiatkom o 15:00 hod.
Každé dieťa, ktoré príde so šarkanom dostane malý darček. Zabezpečené je aj menšie občerstvenie a teplý čaj. Pre dospelých bude na zohriatie pripravené varené vínko, ktoré nám sponzorsky darovala VIDIECKA VINÁREŇ. Poteší nás, ak šikovné maminy alebo babky prinesú menšie občerstvenie, ktorým sa potom všetci ponúkneme.
Hodnotiť sa budú nasledovné kategórie vlastnoručne vyrobených šarkanov, ktoré budú aj ocenené:
O 16:00 hod. je pre deti pripravené vystúpenie s názvom DIVADIELKO MAŤO. Na všetkých sa tešíme.
V prípade nepriaznivého počasia bude akcia presunutá na iný termín.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár