Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: FB Slovak Food Truck Fest
Značka Slovak Food Truck Fest vám prináša jedinečnú akciu GASTRO MUSIC FESTIVAL plnú chutného jedla a hudby na každý deň! Najväčší food festival v EÚ svojho druhu s kvalitným jedlom gastronomických špecialít zo Slovenska, ale aj zo sveta a k tomu zaujímavý hudobný program “všehochuti” naozaj pre všetkých!
Privezieme so sebou dokonalé historické repliky áut a prívesov („Food Trucky”) prispôsobené na podávanie jedál a nápojov v nevídanom, ale za to unikátnom štýle „Street Foodu”. Návštevníci si budú tak môcť vychutnať na jednom mieste jedlá z celého sveta v príjemnom prostredí za sprievodu hudobných vystúpení popredných slovenských, ale aj zahraničných umelcov.
Vstup na fest: ZADARMO
Otváracie hodiny:
08.09. piatok: 11:00-22:00
09.09. sobota: 11:00-22:00
10.09. nedeľa: 11:00-20:00
Hudobný program (Line-Up):
08.09. piatok: Saxana Sapietová, Adam Urban & Dominika Rovňanová, Dus Sky Banda
09.09. sobota: The Grand Buffet - Peter Lipa Jr., Niečo Navyše, Majka Valentová, Robert Burian (#PartyTime o 20:30)
10.09. nedeľa: Martin Harich, Marek Kotian & Roman Mečiar
Program pre deti (Detská zóna):
- sobota / nedeľa vždy od 11:00 do 20:00
- MINIDISCO animácie, DETSKÝ KÚTIK (mega puzzle & pexeso, maľovanie na tvár) + rôzne ATRAKCIE (rozprávkový kolotoč, vláčik)
Moderátor:
Marco Varmus & Peter Strýček
Miesto podujatia:
Piešťany - Pri obchodnom dome PRIOR
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.11.2025, 17:15
Vyrobte si doma modelovaciu hmotu len z 3 ingredienciíDada
Perfektné ďakujeme. Deti budu mať vianočné trhy v škôlke tak sme spravili ❤️
14.11.2025, 06:10
Najlepšie tipy na vianočné darčeky 2025: Inšpirácie pre deti aj celú rodinuekm
mne sa viac páčia impresi fotoknihy - rýchlejšie sa naklikajú a farby sú nádherné
13.11.2025, 16:21
Ako deťom vysvetliť fungovanie peňazí? Skúste to s učebnicou TATRA SCOOLMirka
Ako deťom vysvetlím fungovanie peňazí v spojitosti s korupciou vo vládnych kruhoch?
10.11.2025, 15:05
Detský kútik DanysKristína
V tomto detskom kútiku som pracovala pred covidom - ja ako animátorka a moje kolegyne sme mali určité príkazy, ktoré sme museli spĺňať a boli veľmi prísne v rámci zodpovednosti voči deťom - keďže tento kútik funguje štýlom, že rodič môže (ale nemusí) odísť a o deti sa starajú animátorky. V priebehu posledného roka som tam bola s mojou dcérkou 2x a nestačila som sa diviť - hrôza ako išli s bezpečnosťou dole vodou. Animátorky nezáujem o deti, skákací hrad kde deti nosili obrovské hračky a hrozilo ublíženie druhým deťom (animátorka absolútne bez pozornosti hradu, pričom ten hrad bez dozoru nemá byť vôbec!) Nulová bezpečnosť a neochota animátorky -(mala pri sebe nejakého pána, asi svojho známeho, ktorého pustila k sebe dnu a za celú hodinu čo sme tam boli si deti ledva všímala a kecala tam s ním.) Pred covidom to ešte malo nejakú úroveň - teraz by som tam samé dieťa nenechala ani náhodou a to nehovorím ani o cene - jeden z najdrahších detských kútikov.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár