01. 10. 2023 Arnold 25°C Polooblačno

AbrFabr

Autor: Zuzka
Adresa:LFABRICA, Bratislavská 31, Žilina Telefón:0917 637 873 E-mail:ahoj@abrfabr.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

AbrFabr je prvé textilné vydavateľstvo, kde príbehy rozprávajú prostredníctvom originálnych výrobkov pre najmenších. Je to dizajnový obchodík, ktorý Vás spolu s deťmi vtiahne do sveta rozprávok.

K detstvu nedmysliteľne patria rozprávky. Vďaka nim sa deťom rozvíja fantázia, kreativita, slovná zásoba.  Rozprávky umožňujú deťom prežit množstvo rôznych emócii a situáci v bezpečí domova a sú tak lepšie pripravené na skutočný svet.  Vďaka príbehom sa deti učia lepšie porozumieť medziľudským vzťahom a naučia sa množstvo nových vecí. A v neposlednom rade, spoločne strávený čas s deťmi pri rozprávaní príbehov, prehlbovuje vzťah dieťatka s rodičom. 

AbrFabr podporuje klasické rozprávanie rozprávok deťom, prostredníctvom svojich výrobkov, ktoré sú z láskou tvorené aj vyrábané na Slovensku. 

V ponuke nájdete kúsky do interiéru aj do exteriéru a všetky sú s motívmi rozprávkok od Pavla Dobšinského. 

Najobľúbenejšie sú však príbehové deky, pretože príjemná a hrejivá prikrývka vytvorí prívetivú atmosféru a slúži ako symbol pohodlia, dôvery, bezpečia a vytvorí tak magickú atmosféru, ako stvorenú na rozprávanie rozprávok. A v tajnom vrecku každej príbehovej deky, si deti nájdu postavičku v podobe hlavného hrdinu danej rozprávky

316127938 160624656731609 4598658452041327235 n2

Zdroj: abrfabr.sk

 

Fantazíjny svet od AbrFabr tvoria: 

Príbehové deky: príjemná a hrejivá prikrývka vytvorí prívetivú atmosféru, slúži ako symbol pohodlia, dôvery a bezpečia a vytvorí tak rodinnú prívetivú atmosféru, ako stvorenú na rozprávanie rozprávok.
K dekám je pribalená aj postavička v podobe hlavného hrdinu danej rozprávky.

Rozprávkové vankúšiky - sú vhodné doplnky k príbehovým dekám. 

Piknikové príbehové deky -  skvelé deky s príbehmi, vhodné do exteriéru, kde spodná časť deky je izolovaná proti vlhkosti a chladu.

Hracia molitanová kocka  - oživí každú detskú izbičku a slúži nielen na sedenie, ale aj ako hracia plocha pre rôzne hry.

Retro smaltovaný s hrnček alebo inak nazývaný plecháčik, je vhodný na outdooré aktivity a poteší každého malého výletnika.  Neobsahuj škodlivé ftaláty ani BPA.

Detské lehátko -  rozprávkové detské ležadlo z bukového dreva je polohovateľné, pevné a bezpečné. 
S týmto lehátkom môžete deťom vytvoriť atmosféru letného kina pri sledovaní rozprávok.

Detský vak - hravý vodeodolný detský vak, jednoducho uzatvárateľný šnúrkami na sťahovanie je využiteľný ako batôžtek na výlety, alebo ako vrecko na prezúvky, telesnú výchovu a a podobne.

Doplnky - v podobe náhradných textilných rozprávkových postavičiek a detské metry na strenu.

AbrFabr - je skvelý tip na dizajnový a kvalitný darček slovenskej výroby.

Kliknite si na náš e-shop a vyberte deťom nového rozprávkového kamaráta. TU >>

Zdroj: abrfabr.sk

312812512 163696943091047 4945355679789936349 n

Zdroj: abrfabr.sk

 

 

Napíšte komentár