16. 10. 2021 Vladimíra 15°C Jasno

Chata Trubárka

Autor: Simona, Foto: trubarka.sk
Adresa:Chata Trubárka (ODEVÁK) Kubrická 227/77 911 01 Trenčín - Kubrica Telefón:+421 908 088 922 E-mail:recepcia@trubarka.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Chata Trubárka, predtým známa ako chata ODEVÁK, prebehla kompletnou rekonštrukciou, a svoje služby ponúka od apríla 2020. Chata disponuje ubytovaním pre 110 osôb v 35-tich izbách a apartmánoch v atraktívnom prostredí. 

Ponúkneme vám lacné a útulne ubytovanie v kompletne zariadenej a zrekonštruovanej chate. Nové meno pre našu chatu sme si prepožičali od prírody. Trubárka je prírodná rezervácia v Strážovských Vrchoch, kde pramení Kubranský potok.

Počas ubytovania v chate Trubárka na Kubrici zažijete svieži ranný vzduch, voňavú kávu či kakao na slnečnej terase, bohatý výber z raňajok ponúkaných formou bufetu, ktoré sú ideálnym predpokladom pre dobrý začiatok každého dňa vášho ubytovania na chate Trubárka.

Našim návštevníkom sú k dispozícii športové multifunkčné ihrisko, detské ihrisko s pieskoviskom a pre ubytovaných hostí je v letnej sezóne k dispozícii aj bazén 5x10m. Zabaviť sa môžete tiež pri stolnom tenise, bedmintone na našej lúke alebo stolným futbalom, alebo si oddýchnuť pri opekačke v našom ohnisku. Všetky tieto doplnkové služby sú k dispozícii bezplatne pre ubytovaných.

Ubytovanie

Ubytovanie v chate Trubárka je výnimočné svojim položením v krásnej prírodnej lokalite Strážovských Vrchov, v rekreačnej oblasti Kubrica, ktorá sa nachádza približne 8 km od centra mesta Trenčín. Kubrica je dostupná aj pomocou mestskej hromadnej dopravy. Zástavka Kubrica je vzdialená približne 1,5 km od chaty Trubárka. Chata Trubárka, skôr známa ako chata ODEVÁK, prebiehla kompletnou rekonštrukciou, ktorá bola dokončená v máji 2020. Chata Trubárka ponúka ubytovanie pre 108 osôb v 34-tich izbách a apartmánoch. 

IMG 1717

Zdroj: trubarka.sk

Ubytovanie hotelová časť (izby s vlastným sociálnym zariadením na izbe):

 • 22x dvojlôžková izba s balkónom a možnosťou jednej prísteľky
 • 2x trojlôžková izba štandard
 • 1x štvorlôžková izba štandard
 • 1x päťlôžková izba štandard
 • 1x štvorlôžková rodinná izba (dve oddelené miestnosti)
 • 1x štúdio vybavené spálňou a obývacou izbou s rozťahovacím gaučom a kuchynským kútom

Ubytovanie turistická časť (izby v podkroví so spoločným sociálnym zariadením na chodbe)

 • 1x dvojlôžková izba
 • 2x trojlôžková izba
 • 3x štvorlôžková izba

Keďže Chata Trubárka sa nachádza len 8 kilometrov od mesta Trenčín, dá sa využiť aj ako prímestský hotel a ubytovanie s množstvom atrakcií v príjemnom lesnom prostredí.
Chata Trubárka Vám ponúka výnimočné chvíle počas ubytovania  nielen pre deti v školách v prírode, či v letných táboroch, ale na svoje si prídu aj dospelí. 
Ubytovanie na chate Trubárka pri Trenčíne v rekreačnej oblasti Kubrica, to je aj vynikajúca domáca kuchyňa, milý a ochotný personál v ktoromkoľvek ročnom období.

IMG 1746

Zdroj: trubarka.sk

Mapa: N 48° 52′ 44″ E 18° 6′ 2″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

 • Jana 28.12.2020, 20:12

  Sesternica tam robila oslavu narodenín. Pekne tam bolo.

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár