Vianočné trhy a koledovanie v Sabinove

12.12.2019 Autor: Zuzka, Foto: mesto Sabinov
Termín: 18.12.2019 a ďalšie Mesto:Sabinov Zdroj:stránka organizátora
viatrhy

Zdroj: mesto Sabinov

V dňoch 17. a 18. decembra 2019 (utorok-streda) sa budú v parku na Námestí slobody konať tradičné vianočné trhy spojené s koledovaním. Trhy sa začínajú od 8:00 a budú trvať do 21:00.

Samotné koledovanie začína 17. decembra od 16:00.
V ňom sa predstavia DFS Sabiník, Škola ľudového tanca Miroslava Fabiána, Základná umelecká škola, ZŠ Komenského, FS Sabinovčan so svojimi speváčkami a zo susednej obce k nám zavíta dedinská folklórna skupina Ňaršanka z Ražňan.

Na druhý deň 18. decembra pokračujú vianočné trhy takisto so začiatkom od 8:00 s tým, že koledovanie od 16:00 spestria svojou účasťou CZŠ sv. Jána Krstiteľa, MŠ 17. novembra, MŠ 9. mája, Súkromná MŠ Lienka, ZŠ 17. novembra, Real Street a DSA Súkromné gymnázium. Od 18:00 sa na pódiu predstaví víťazka prvého ročníka súťaže Slovensko hľadá Superstar Katarína Koščová.

Popri sviatočnej hudbe sa môžete tešiť na občerstvenie v podobe kapustnice, údeného kolena a iných dobrôt. V stánkoch si budete môcť zakúpiť drevené výrobky, či vianočné ozdoby. Takýmto spôsobom budete môcť potešiť svojich blízkych pred nastávajúcimi sviatkami.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár