Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: kht.sk
Klub historickej techniky pri RD Zvolen Vás srdečne pozýva na mikulášske vlaky zo Zvolena do Dobrej Nivy.
Toto podujatie sa vracia do zvolenského regiónu po dlhých 4 rokoch, kedy sme sa rozlúčili (dúfajme že nie navždy) s prevádzkou parnej lokomotívy 422.0108 " malým býčkom". Vlakom budú sprevádzať Mikuláš, Čert a Anjel, ktorí budú deťom rozdávať malé drobnosti.
Súprava bude zložená zo 70 ročného motorového vozňa M131.1053 " Hurvínek" a prívesného vozňa Bdlm z roku 1956. Napriek trochu sťaženým podmienkam sa budeme snažiť aj o sprevádzkovanie bufetu, aby sme Vám mohli poskytnúť niečo teplé na vypitie aj zahryznutie. Srdečne sa tešíme sa na Vašu návštevu a veríme, že nám pomôžete dotvoriť tú správnu predvianočnú zimnú atmosféru.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
21.10.2025, 15:00
Hrady v Prešovskom kraji - navštívili ste už všetky? Lujza
Navštívili sme všetky! Tiež vieme iba o týchto 17 hradných zrúcaninách, či hradoch.
13.10.2025, 16:04
Madagaskar ParkPatrícia
Je tu strašná zima a personal strašne neochotný. Neodporucam
23.09.2025, 23:46
Detský kútik TIME OUT v Auparku KošicePedro
Uplna spokojnost. Maly sa na hodinku zabavil, oci mu svietili este aj po odchode. Personal mily, obcerstvenie fajn, prostredie bolo prijemne, radi aa zastavime opat, ked pojdeme okolo.
Dakujeme
23.09.2025, 20:47
Detský kútik TIME OUT v OC CentralSimona
Bola som dnes s ročným synom, 23.9.2025. Prvý dojem fajn, hračiek dosť, každé dieťa si tam príde určite na svoje. Slečny na recepcii mi prišli ok, až do momentu, kedy jeden chlapec (mohol mat tak 5r) tam bol bez dozoru, čiže bez rodičov. Kto naňho mal dávať pozor? Mám pocit, že presne tie slecny, ktore na recepcii čumeli do mobilu. Ten chlapec bol odporný a zlý, neustále do mna a syna naschval narážal motorkou, mne prešiel po nohe a aj napriek niekoľkým upozorneniam, neprestal. Prestal, až keď prišla po neho mama a odišiel. Vykúpenie.
Moje odporúčanie znie, ak sa Vaše deti nevedia chovať a očividne na nich nemá kto dávať pozor, nenechávajte ich samé v detských kutikoch, pretože to maximálne znepríjemňujú ostatným deťom a rodičom.
A ceny tiež nie su aktuálne, pretože tu píšete 4,50€ do 60min a my sme platili 6,90 + 2,20 doprovod. Skoro 10€ a ešte mi to tam aj ten chlapec znepríjemnil.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár