Kultúrne leto Šaľa 2019

24.06.2019 Autor: Petula , Foto: FB
Termín: 30.08.2019 a ďalšie Mesto:Šaľa Zdroj:stránka organizátora

kulturne

Hudba najrôznejších žánrov počas celého leta - to je naše tohtoročné KULTÚRNE LETO v Šali!

Celoprázdninové podujatie otvárame v sobotu 29.6. na šalianskej pláži, kde sa môžete tešiť na kapelu Hrdza, Gizku Oňovú, či Kotlárovcov a počas celého dňa sa varí vynikajúci guláš, zatancujú nám aj naši folkloristi a súčasťou je aj obľúbené Váhohranie pre deti.

Na nádvorí renesančného kaštieľa vás každý piatok o 19-tej čakajú koncerty šikovných umelcov. Jeden večer si zahráme blues či rock´n´roll, ďalší flamenco, soul, pop, jazz, pop-rock, funky, country, rock a tradične sa nám aj predstavia talentovaní žiaci Rity Záležákovej z našej ZUŠ. Každú kapelu či hudobné zoskupenie si postupne predstavíme - niektorých určite poznáte, tých ostatných vám tiež odporúčame počuť!

Klasické piatkové podvečery nám preruší len už tradičné a veľmi obľúbené podujatie - Verejná degustácia vín Víno Terra Wag. Uskutoční sa tak ako minulý rok na šalianskom amfiteátri a to v dňoch 12.-13. júla 2019. Večery pri víne vám spríjemní slovenský folklór ale aj kapela Duo Live Guitars s Palom Opatovským a "Lacim" Jozefom Pagáčom, po nich vyskočí na pódium kapela Komajota!

Vstupné na podujatie je dobrovoľné, tento rok poputuje výťažok zo vstupného šalianskemu športovému klubu "Taekwon-do Academy Slovakia", ktoré nás už dlhoročne a úspešne reprezentuje na významných súťažiach.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár