Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Je vám ľúto zbaviť sa vecí, ktoré sú stále v dobrom stave, no vy sami ich už nepotrebujete? Môžete nimi potešiť niekoho druhého a zároveň si sami spraviť radosť inými vecami. A to všetko bez peňazí.
Zóna bez peňazí sa uskutoční súčasne v mnohých mestách na Slovensku a to v sobotu 26. novembra 2016. Podporuje medzi ľuďmi recyklovanie a výmenu vecí, ktoré už nepotrebujú, no zároveň ich nechcú vyhodiť. Vďaka vám dostanú veci nový život.
Príďte darovať veci, ktoré už nepotrebujete a vymeňte ich za také, ktoré sa vám páči. Alebo si môžete zobrať to, čo by sa vám mohlo hodiť. Aj vďaka vám sa tak bude môcť naplniť hlavná myšlienka celej akcie - urobiť krajšie Vianoce tým, ktorí si to nemôžu prevažne pre nedostatok peňazí dovoliť. Darčeky predsa nemusia byť nové ani drahé, pokojne to môžu byť veci získané práve na Zóne bez peňazí.
Ak ľudia prestanú riešiť peňažnú hodnotu vecí a začnú si pomáhať tak, že jeden druhému urobia láskavosť, časom môžu uspokojiť väčšinu svojich potrieb prostredníctvom vzájomnej pomoci a zároveň podporiť recyklovanie vecí, ktoré môžu ešte niekoľko rokov pokojne slúžiť.
"Veci, ktoré po Zóne bez peňazí zostanú, rozdelíme a posunieme ďalej. Oblečenie pre dospelých darujeme organizáciám, ktoré sa venujú ľuďom bez domova, detské oblečenie materským centrám, knihy školám, knižniciam a antikvariátom. Hračky rozdáme deťom v regiónoch s najvyššou nezamestnanosťou a rodinám v hmotnej núdzi," doplnil organizátor a dodal, že mnohé miesta budú mať počas tejto akcie aj bohatý sprievodný program.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
11.03.2023, 15:05
Detský kútik TIME OUT v Bory Mall Alena
Dnes sme sa snazili dostat s detmi do kutika, velmi sa tesili...
No nepustili nas, lebo sme im neposkytli udaje o detoch..
Starsia pani (nie moc mila, hned medzi dverami nase deti sprdla, ze sa dotkli cukrikov co mala na pulte
06.03.2023, 18:29
Pár ľudí sa snaží aby to tam bolo ako tak. Ale bohužiaľ sú tam aj taký čo sa snažia vyberať. Toto sa tak podobá na Rada zo Žarnovice. Priezvisko neviem. Mladý svalnáčik ktorý tam je každý deň a používa vodu na osobnú hygienu, holenie celého tela priamo vo vode. Nebojte sa mu to povedať že koná zle. Jeho drzosť je poriadna a správa sa akoby mu to patrilo.Týmto chcem poprosiť dobrých návštevníkov nedovoľte mu to. Pod svalovinou je to slaboch. Ps. Doma má odstavenú teplú vodu.
28.02.2023, 23:19
Tipy kam s deťmi v Bratislave a okolíLesana
Mne sa paci pametnik BITKY pri Lamaci v Lamacskom lese, alebo Villa Rustica v Dubavke, krasne prostredie, naozaj.
28.02.2023, 15:49
Kúpalisko VišňovéZuzana
Určite by som tomuto kúpalisku nedala 4 hviezdy.A ani jednu by som nedala.A prečo?Není som fajnová,ale ....Není sa kde prezliecť.Akoze v šatni žiadna lavička,kde si odložiť veci počas prezliekanie,nad hlavami máte hniezdo vtákov,takže podlaha je od......na záchode žiaden toalet.papier.mokra zem,nikto ju neutiera,všade samé pavuciny,chrobáky.Proste hnus.Bazen... .obite steny,klzká zelená podlaha,....Už sme videli,ako po záverečnej si tam dotyčný kúpal psa.Jedine plus je zelený upravený trávnik, stromy (super veľa tiena)preliezky pre deti a bufet.A to je všetko.Ta jedna hviezdička pre tu zeleň
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár