Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Veľvyslanectvo Japonska v Slovenskej republike si Vás dovoľuje pozvať na Japonský medzinárodný deň detí, ktorý sa uskutoční 1. júna v Medzinárodnom dome umenia pre deti Bibiana v Bratislave. Všetci ste srdečne vítaní!
Termín konania: 1. jún 2016 (streda) od 10.00 do 16.00
Miesto konania: Medzinárodný dom umenia pre deti Bibiana, Panská 41, Bratislava
Upozorňujeme, že počet účastníkov tvorivých dielní je obmedzený. Organizátormi sú Veľvyslanectvo Japonska v SR a Medzinárodný dom umenia pre deti Bibiana.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár