Chalúpkovo - drevenicová osada

Autor: Simona, Foto: chalupkovo.sk
Adresa:Drevenica číslo 521, ul. Drevenice, Liptovská Štiavnica, 034 01 Ružomberok Telefón:+421 902 365 555 E-mail:info@chalupkovo.sk www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Štýlové drevenice v Chalúpkove s množstvom tradičných prvkov a krbom, ponúkajú nadštandardné ubytovanie v krásnom prostredí Nízkych Tatier. Plne vybavené drevenice, vrátane plne zariadenej kuchynky, ako aj vybavenia LCD-TV, SAT, DVD, MP3, WIFI FREE internet...).

Drevenice rôznych druhov a typov veľkosti ... pre 2 až 8 osôb, s možnosťou vonkajšieho posedenia a grilovania. Osada Chalúpkovo sa nachádza v obci Liptovská Štiavnica, neďaleko Thermal park Bešeňová, lyžiarskeho strediska Skipark Ružomberok a Jasná a historického skanzemu Vlkolínec zapísanú v Unesco.

Priamo pri chatách v areáli nášho Chalúpkova sa nachádza aj minerálny prameň, kde si je možné nabrať zdraviu prospešnú vodu kedykoľvek len budete chcieť! V blízkosti dreveníc (cca. 1km) sa nachádza plnička s práve nadojeným čerstvým zdravým mliekom. Niektoré drevenice majú súkromnú saunu, vírivku, detský kútik a čoskoro v našom Chalúpkove plánujeme aj otvorenie Zemianskej kúrie, kde bude reštaurácia, wellness centrum, kde sa bude nachádzať bazén s protiprúdom, sauny, vírivky, taktiež tam bude aj fitness centrum, vináreň, požičovňa športových potrieb a detské ihriská.

Každý hosť Chalúpkova získava taktiež k pobytu automaticky VIP kartu CHALÚPKOVA, na
základe ktorej má viaceré zľavy na kúpanie, lyžovanie a stravovanie.

 

Mapa: N 49° 3′ 9″ E 19° 21′ 25″

Mapa sa nahráva...

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Martina 24.11.2018, 10:21

    Absolutne dokonale, nadherne. Nemam slov. Boli sme s oboma detmi, nadherne to bolo. Skutocne rozpravkovo, majitelia uzasni a ustretovi. Vrelo odporucam, totalna romantika a relax.

  • Ján 08.01.2018, 21:52

    Pekné prostredie,kľud a výborná kuchyňa

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár