Najčastejšie otázky

1. Ako pridám krúžok / podujatie / zariadenie na vašu stránku?

Pridanie článku na stránku je jednoduché. Ak ide o jednorázové pridanie podujatia, stačí vyplniť formulár - PRIDAŤ ČLÁNOK - a odoslať na schválenie. Ak máte záujem pravidelne pridávať podujatia alebo upravovať text vášho zariadenia, vopred sa registrujte TU a po registrácii pridávajte/ upravujte svoje príspevky na schválenie.

2. Je pridanie zariadenia / podujatia / krúžku platené?

Nie, pridanie je zdarma. Spoplatnené je len doplnkové promo ako - topovanie na hlavnej stránke, topovanie v rámci kategórie, uverejnenie na Facebook atď.

3. Ako dlho trvá kým bude pridaný príspevok zverejnený?

Denne nám na schválenie príde množstvo príspevkov, ktoré sú schvalované chronologicky. Našou snahou je schváliť ich do 3 dní od prijatia. Avšak doporučujeme pridať - hlavne podujatia - s dostatočným predstihom cca 1 týždeň, aby boli schválené načas.

4. Nie sme registrovaní na stránke, no máme tam uvedené naše zariadenie. Ako môžeme text a obrázky zmeniť / upraviť?

Zaregistrujte sa na našu stránku - tu - a po registrácii nám pošlite na mail info@sdetmi.com  názov článku/ zariadenia a email, ktorým ste sa u nás registrovali. Článok / zariadenie následne priradíme k vašej email adrese a získate tak možnosť kedykoľvek si ho upravovať.

5. Keď pridám podujatie na vašu stránku automaticky ho zverejníte aj na vašom Facebooku?

Nie, na Facebooku zverejňujeme len vybrané podujatia zariadení s ktorými spolupracujeme alebo na ktoré je pre verejnosť voľný vstup. Ostatné príspevky sú spoplatnené podľa platného cenníka.

6. Mám záujem spropagovať svoje zariadenie / podujatie / krúžok na vašej stránke, no mám obmedzený rozpočet do 200 eur. Čo mi odporúčate?

V sekcii REKLAMA  v pravom rohu dole pravidelne uverejňujeme akciové ponuky ako na bannerovú, tak aj na textovú inzerciu. Sledujte našu akciovú ponuku, kde často získate možnosť bannerovej inzercie aj pod 100 eur a potom ju využijte. Stačí nás kontaktovať na info@sdetmi.com, kde cenovú ponuku prispôsobíme vašim potrebám.