Divadlo má v súčasnosti vo svojom repertoári inscenácie pre dospelých aj inscenácie pre deti. Mnohé z predlôh vznikajú priamo v divadle ako pôvodné scenáre, dramatizácie prozaických textov alebo úpravy rôznych divadelných hier.
Centrum je určené pre deti a mladých, ktorí sa stretávajú či už v pravidelných krúžkoch a stretkách, alebo pri príležitostných akciách. Je miestom, kde si vo voľnom čase môžu oddýchnuť, porozprávať sa, získať nové informácie, pozrieť si dobrý film, ísť na výlet, zatancovať si, spoznať nových priateľov.
Pracujem ako psychológ v školskom prostredí s deťmi a dorastom. Ponúkame terapie pre deti a dorast, terapie pre dospelých a terapiu bezpodmienečného života.
Centrum voľného času Dúha je prístupné deťom a mládeži po celý školský rok, vrátane školských prázdnin. Jeho poslaním je umožniť deťom a mládeži užitočné využívanie voľného času, spojené s výchovným pôsobením
17.02.2026, 09:04
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁ Eva
Pekne a zaujímavý vylet