Vianočné DEPO

Medovníky, koledy a dobrá atmosféra - aj tento rok si v DEPE pripomenieme pravý význam Vianoc - narodenie Ježiša Krista.
Termín: 21.12.2019
Mesto: Hurbanovo

Advent a Silvester v Skalici

Prehľad akcií na Advent a Silvester 2019
Termín: 16.12.2019 a ďalšie
Mesto: Skalica

Klzisko v Eurovea

Vychutnajte si rozprávkovú zimu u nás na námestí v Eurovea. Zažite romantické korčuľovanie vo dvojici, zábavu na ľade s priateľmi či kolegami alebo veselú školu korčuľovania s vašimi deťmi.
Termín: 16.12.2019 a ďalšie
Mesto: Bratislava

Detský Vianočný Veľtrh

Pridajte sa k nám a príďte na rodinne popoludnie, kde oslávime spoločne detský podnikateľský deň.
Termín: 21.12.2019
Mesto: Košice

Detský workshop: Dobré nožnice prajem

nteraktívny program pre deti od 6 rokov zameraný na priestorové tvarovanie papiera pomocou strihania a prekladania (kirigami).
Termín: 21.12.2019
Mesto: Bratislava

Perníkovo

Veľká tvorivá dielňa pre rodiny s deťmi plná prekvapení, súťaží, hier a najmä tvorivých aktivít vzájomne prepojených perníkom - či už ako odmenou, alebo ako vlastnoručne vyrobenou sladkou súčasťou Vianoc.
Termín: 20.12.2019 a ďalšie
Mesto: Košice

Vianočný program mesta Vráble

Pozrite si kompletný Vianočný program v našom meste na celý december
Termín: 20.12.2019 a ďalšie
Mesto: Vráble

Vianočné trhy vo zvolenskej Európe

Tak ako každý rok sa budeme na Vás tešiť na našich vianočných trhoch :) tento rok bude pestrý nájdete u nás : medovinu, kožené a drevené výrobky, plstené výrobky, paličkovú čipku, ručne robené mydlá, sviečky z včelieho vosku, obrazy, keramiku, včelie produkty, bylinky, tinktúry, maste, klobúky a čiapky,aranžmány z tilandsíí, ľudovú výšivku, vianočné dekorácie, šperky a šperkovnice,detské oblečenie a doplnky, hračky, maňušky, oplátky a mnoho iného.
Termín: 16.12.2019 a ďalšie
Mesto: Zvolen

Vianočná Aréna na ľade

Vianočné námestie pri nákupnom centre CITY ARÉNA v Trnave kde sa bude nachádzať syntetická ľadová plocha s pôžičovňou korčúľ a Vianočné trhy s občerstvením, nápojmi a remeselnými stánkami.
Termín: 16.12.2019 a ďalšie
Mesto: Trnava

Vianoce v kaštieli

Blíži sa čas Vianoc, čas radosti a pokoja, kedy sú ľudia k sebe aspoň na pár chvíľ milší, prajú si zdravie, šťastie, veľa lásky. Pekným zvykom je posielať vianočné a novoročné priania blízkym, rodine a známym prostredníctvom pohľadníc.
Termín: 16.12.2019 a ďalšie
Mesto: Radoľa