Tešiť sa môžete na interaktívne podanie obľúbených rozprávok, tvorivé dielničky, napínavé súťaže a na zázračné disko, ktoré pripraví spolu s Lulu a kamarátmi z Fidorkova.
Východoslovenské múzeum v Košiciach v spolupráci s poľskou spoločnosťou ARANEUS pripravili pre širokú verejnosť unikátnu výstavu s názvom „Fascinujúci svet pavúkov a škorpiónov.
Radi pracujete s rôznymi materiálmi a skúšate nové techniky? Čo tak vyrobiť si nevšedné tričko formou batiky? Táto stará textilná technika je očarujúca a každý kus ňou vyrobený je skutočne originál.
Na druhej nedeľnej škole fotografie objasní lektor Matúš Maťufka vašim deťom termín zlatý rez a zavedie ich aj do tajov kompozície. Workshop je určený najmä deťom vo veku 9 - 12 rokov.
17.02.2026, 09:04
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁ Eva
Pekne a zaujímavý vylet