Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Len hodinu a pol od Bratislavy sa nachádza úžasný rodinný hotel, ktorý ponúka top služby a pohodlie pre celú rodinu. Hotel Sonnenpark sa radí medzi 99 najobľúbenejších rodinných hotelov na celom svete. V neposlednom rade vďaka veľkému počtu bonusov. Zapožičiavanie detských kočíkov, práčovne pre rodiny alebo detské stanice pre prípravu dojčenskej stravy, to je len zopár príkladov. Ďalšou ponukou služieb sú šatne pre hostí, ktorí trávia svoj prvý dovolenkový deň už od predpoludnia v Sonnentherme alebo vo vlastnom vodnom svete hotela, alebo by v posledný deň po odubytovaní sa chceli zostať trošku dlhšie.
Tip na dokonalý darček! Prekvapte svojich blízkych, priateľov, kolegov alebo partnera poukážkami na návštevu alebo dovolenku v Sonnentherme Lutzmannsburg.
Tí najmenší sú v hoteli Sonnenpark veľmi dôležití. Početné detské a animačné priestory sú šité na mieru potrebám rôznych vekových skupín. Zajačik Sunny, maskot so slnečnou náladou a jeho tím pozývajú deti od dvoch do desať rokov do klubu zajačika Sunnyho. V ponuke je pestrý program zážitkových aktivít, kde sa okrem iného usilovne varí, hrá a cvičí. Kreativita je potrebná napríklad v dielni zajačika Sunnyho. Zvedavé deti sa dokonca môžu pozrieť do jeho príbytku.
Z hotelovej izby priamo do svojho vlastného rodinného vodného sveta Sonnentherme. Vodný svet zajačika Sunnyho vás pozýva k čľapotaniu sa a oddychu vo vode. Garantujeme nielen miesta na ležanie, ale aj faktor dobrého pocitu pre celú rodinu. Vo vnútornom a vonkajšom priestore ponúkajú plytké detské bazény veľa zábavy pre bábätká a malé deti. Nesmie chýbať dobrodružstvo na šmykľavkách, ktoré končia v teplej termálnej vode. Deti sa môžu vyšantiť vonku na ihrisku. Pre bábätká sú v interiéri k dispozícii špeciálne ostrovčeky na prebaľovanie.

Zdroj: sonnentherme.at
V roku 2019 predstavili v kúpeľoch zaujímavú novinku: Najdlhší tobogán s virtuálnou realitou na svete a prvý v Rakúsku! Zažite galaktické svety a otestujte nové zážitky. Na tejto 202 m. dlhej šmýkačke sa môžu všetci návštevníci starší 7 rokov ponoriť do 3 fascinujúcich svetov.
Pre tých, ktorí obľubujú väčšie súkromie sú k dispozícii Chalety Premium Thermen, ktoré sú vhodné pre max 2-5 osôb a ponúkajú 34 m2 obytnej plochy, 28 m2 slnečnej terasy, 2 spálne, 1 kúpeľňu/WC a mnoho ďalšieho. Naviac získate vstup do kúpeľov Sonnentherme vrátane sauny počas všetkých dní ubytovania.

Zdroj: thermenchalets.at
Tento útulný rodinný penzión Sonnengarten sa nachádza len 600 metrov od termálnych kúpeľov Sonnentherme. Priestranná záhrada vhodná pre rodiny s deťmi s priľahlou zoologickou záhradou a celodenným prístupom do Sonnentherme vám spríjemnia dovolenku.
Tip na dokonalý darček! Prekvapte svojich blízkych, priateľov, kolegov alebo partnera poukážkami na návštevu alebo dovolenku v Sonnentherme Lutzmannsburg.

Zdroj: sonnentherme.at
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 47° 27′ 57″ E 16° 39′ 15″
Mapa sa nahráva...
17.02.2026, 09:04
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁ Eva
Pekne a zaujímavý vylet
17.02.2026, 09:00
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁ Eva
Super pre deti
13.02.2026, 21:59
Senzorická herňa - Malými rukamiLucia
Úžasné miesto, príjemná starostlivost! Určite eše prídeme.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár