Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: kdf.sk
Projekt Lamačského fotomaratónu je originálna myšlienka, ktorá vznikla už v r. 2016: zakladateľmi fotosúťaže boli Rodinné centrum Obláčik, o.z. (Zuzana Brnoliaková) a Fotoklub pri JDS (Anton Kvasnička), s podporou MČ Lamač. Aj v desiatom ročníku hodláme posúvať jeho kvalitatívnu úroveň, a preto sme spojili sily s Klubom dobrej fotografie, o.z. (https://kdf.sk/lmf10/).
Registrácia bude možná on-line, na fotomaraton@kdf.sk V prihláške, prosím, uveďte meno, telefonický kontakt a vekovú kategóriu (Deti, Mládež, Dospelí, Seniori). Amatérska súťaž sa začne od 29. augusta 2025, kedy prihláseným organizátori zašlú 3 súťažné témy (všetkým naraz, aby to bolo spravodlivé, dostanú e-leták s propozíciami). Následne bude potrebné nafotiť a poslať tri zábery, na každú tému jeden, čiže dohromady súbor troch fotografii.
Súťaž bude primárne prebiehať počas Rozálskych hodov, avšak prihlásiť bude možné amatérske fotografie zhotovené v dňoch od 29. augusta do 15. septembra 2025, vrátane, kedy bude posledný termín odovzdania. Fotografie môžu byť analógové, digitálne z fotoaparátu alebo mobilného telefónu, odporúčaná veľkosť náhľadov cca 1 MB.
Vekové kategórie:
V každej vekovej kategórií bude udelené prvé, druhé a tretie miesto. Ocenení dostanú vecné ceny. V mesiacoch október až november sa uskutoční výstava v Tržnici na Trnavskom mýte.
Tešíme sa na váš originálny a inšpiratívny uhol pohľadu!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.11.2025, 17:15
Vyrobte si doma modelovaciu hmotu len z 3 ingredienciíDada
Perfektné ďakujeme. Deti budu mať vianočné trhy v škôlke tak sme spravili ❤️
14.11.2025, 06:10
Najlepšie tipy na vianočné darčeky 2025: Inšpirácie pre deti aj celú rodinuekm
mne sa viac páčia impresi fotoknihy - rýchlejšie sa naklikajú a farby sú nádherné
13.11.2025, 16:21
Ako deťom vysvetliť fungovanie peňazí? Skúste to s učebnicou TATRA SCOOLMirka
Ako deťom vysvetlím fungovanie peňazí v spojitosti s korupciou vo vládnych kruhoch?
10.11.2025, 15:05
Detský kútik DanysKristína
V tomto detskom kútiku som pracovala pred covidom - ja ako animátorka a moje kolegyne sme mali určité príkazy, ktoré sme museli spĺňať a boli veľmi prísne v rámci zodpovednosti voči deťom - keďže tento kútik funguje štýlom, že rodič môže (ale nemusí) odísť a o deti sa starajú animátorky. V priebehu posledného roka som tam bola s mojou dcérkou 2x a nestačila som sa diviť - hrôza ako išli s bezpečnosťou dole vodou. Animátorky nezáujem o deti, skákací hrad kde deti nosili obrovské hračky a hrozilo ublíženie druhým deťom (animátorka absolútne bez pozornosti hradu, pričom ten hrad bez dozoru nemá byť vôbec!) Nulová bezpečnosť a neochota animátorky -(mala pri sebe nejakého pána, asi svojho známeho, ktorého pustila k sebe dnu a za celú hodinu čo sme tam boli si deti ledva všímala a kecala tam s ním.) Pred covidom to ešte malo nejakú úroveň - teraz by som tam samé dieťa nenechala ani náhodou a to nehovorím ani o cene - jeden z najdrahších detských kútikov.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár