Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: kastielcunovo.sk
Zabudnite na preplnené kúpaliská a hluk mesta. Predstavte si kľudné letné popoludnie: deka v tieni stromov, v košíku samé dobroty a okolo vás smiech detí a priateľov pri zábavných hrách a športových výzvach. Presne taký bude „Piknik v pohybe“ v záhrade Ekocentra Čunovo v sobotu 26. júla 2025, od 14:00 do 18:00 h.
Zóna pohybu: Od parkových hier po adrenalínové výzvy!
Tento piknik bude patriť pohybu a radosti z hry v každej podobe. V celej záhrade pre vás pripravíme niekoľko stanovíšť, kde sa zaručene zabavia deti aj dospelí. Či už ste súťaživý typ, alebo sa chcete hýbať len tak pre radosť, určite si vyberiete.
Interaktívne športoviská od BikeLab
Zažite na vlastnej koži, koľko energie sa skrýva vo vašich nohách!
Obľúbené parkové hry
Záhradná pátracia akcia
Okrem toho budú voľne k dispozícii aj lietajúci tanier, švihadlo a guma na skákanie pre tých, ktorí si chcú len tak zaspomínať na detstvo.
Zóna oddychu: Vaša oáza pokoja
Naša záhrada je ideálnym miestom na spomalenie. Nájdite si svoje miestečko v tieni majestátnych stromov, rozprestrite si deku a jednoducho relaxujte. Vychutnávajte si zvuky prírody, sledujte oblaky a užívajte si prítomný okamih so svojimi najbližšími. Svoj piknikový kôš si navyše môžete obohatiť o čerstvé ovocie, ktoré bude v ponuke priamo na mieste.
Nezabudnite na expozíciu!
Využite príležitosť a spojte piknik s neobyčajnou cestou naprieč prírodou Podunajska. Naša moderná interaktívna expozícia vás vtiahne do fascinujúceho sveta štyroch ekosystémov. Zabudnite na nudné vitríny – tu sa všetkého môžete dotknúť, všetko vyskúšať a stať sa súčasťou príbehu. Počas pikniku bude otvorená až do 20:00 h!
Vstup do záhrady na piknik: Voľný
Otváracie hodiny expozície: 14:00 – 20:00 h (vstup spoplatnený podľa cenníka)
Príďte k nám zeleným spôsobom!
Autobusom č. 91 (zastávka MiÚ Čunovo) alebo na bicykli po cyklotrase. Váš bicykel bude u nás v bezpečí.
Zoberte rodinu, priateľov, deky a príďte si užiť popoludnie plné aktívneho oddychu, smiechu a letnej pohody.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
21.05.2026, 10:30
Nitriansky mestský park na SihotiJán Tóth
Narodil som sa v Nitre na Kmeťkovej ulici, pod hradom, v roku 1956 a do parku chodím takmer bez prerušenia. Obnova sa mi páči a teraz chodíme s vnukom, ktorý má 3 roky. Je tam ale jeden veľký problém, ktorý môže skončiť aj fatálne. Jedná sa o lanovú dráhu, ktorá je nešťastne projektovaná a hlavne skolaudovaná. Treba ju bezodkladne zastaviť a otočiť o 180 stupňov, nakoľko prisávanie siaha na chodník s trampolínami, po ktorom sa pohybujú malé deti, ktoré sú nevyspytateľné. Nedávno aj náš vnuk mal takmer kontakt s jazdcom na lane. V poslednej chvíli som ho odstrčil. Tá výstražná značka deťom nič nehovorí. Skúste sa presvedčiť osobne, hlavne keď sa na lane pohybujú aj väčšie deti a navyše sa jeden druhého roztláčajú. Zabráňte katastrofe a dajte mi vedieť ako budete postupovať k mojej pripomienke.
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár