Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: brehy.sk
OZ Lodenica pod orechmi pozýva všetkých odvážnych zručných majstrov konštruktérov aj "ľavých amatérov" na 17. ročník SPLAVu NETRADIČNÝCH PLAVIDIEL na Hrone.
Zostrojte plavidlo a vyhrajte = finančné odmeny, zážitkové aj chutné ceny, ale hlavne ..... príďte sa s nami zabaviť a spoznať nových ľudí, ktorí majú rovnakú "krvnú skupinu" ako Vy.
Vítaní sú nováčikovia ! Priložte ruku k dielu, vymyslite niečo vtipné, zapojte celú rodinu a predveďte svoje plávajúce dielo.
Registrujte svoje plavidlo vopred telefonicky, dajte nám o sebe vedieť že niečo majstrujete, že môžeme s Vami počítať.
Prezentácia je od 15:30 hod., pri Hrone, za futbalovými ihriskami.
Bližšie informácie Maťo Mikuška 0903 523 653.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár