Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Vítame Vas v najmodernejšom zábavnom centre v Českej republike - v ríši vodných atrakcií, kde vládnu adrenalín a dobrodružstvo! Čaká na vás viac než kilometer rýchlych šmýkačiek a úžasných tobogánov, obria U-Wave rampa a nádherné vizuálne projekcie. Nájdete nás len 20 minút jazdy autom od Brna.
Deti aj dospelí sa môžu vyblázniť až na 20 tobogánoch a šmykľavkách s celkovou dĺžkou viac nez 1,7 km. Vonkajšie vodné atrakcie Abbys a Boomerango, určené pre 3miestne rafty, si môžete vyskúšať vôbec po prvýkrát v Českej republike!
Pripravené sú pre Vás okrem iných obľúbené tobogány U-Wave, Supercrater, Wild River alebo Yellow Crash. Súčasťou komplexu je aj welness, kryokomora, masáže, zábaly, peelingy a iné. Deťom sú určené detské bazény a šmýkačky , užijú si tiež v bazéne s atrakciami, kde majú k dispozícii skákadlá, šplhacie siete nad vodou, bublinkovače alebo chrliče.
Pre deti máme pripravené animačné programy plné zábavy a súťaží o ceny. Oddýchnuť alebo pohrať sa môžu v detskom kútiku.
Celkom 12 bazénov s vodnou plochou 3000 m2 , niektoré s využitím vody z miestneho geotermálneho vrtu, rozsiahla wellness zóna Forum Romanum, slnečné a Rímske kúpele , 2 reštaurácie a 4 bary - to všetko a veľa ďalšieho na vás čaká v novom Aqualand Morava v Pasohlávkách, len 20 minút jazdy autom z Brna. Novinkou roku 2018 sú i vonkajšie bazény s termálnou vodou s teplotou 37 °C.
Otváracia doba:
Denne od 10.00 hod - 21.00 hod.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 48° 54′ 16″ E 16° 34′ 25″
Mapa sa nahráva...
11.05.2025, 09:02
To je ale sprostý komentár, mali ste im to povedať, ja tam chodím pravidelne a dievčatá sa snažia, aby zákazníci dostali to čo potrebujú, veľmi milé čašníčky aj majiteľky, vymýšľajú aj programy - a áno sú platené.
7 Eur / hodina ako v iných kvalitných centrách, ktoré sú urobené na mieru za veľa tisíc eur.
snažia sa mať aj tovar prispôsobený detičkám, plienky atď... vybavili parking aj.
Radšej chodte do avionu za 3 eur voda plast v kaviarni vedla detského minicentra kde je 200 detí na hlave alebo si doneste vlastnú vodu... lebo
08.05.2025, 21:23
Bunny day v Bunny Kids CaféZuzana
Pekný kútik v Bratislave, no zarazilo ma, že keď som si objednala banánový chlebík, slečna mi priniesla nakrivo odkrojený kúsok hrúbky asi 1cm na jednej strane a 0,6 mm na druhej strane. Šetria, kde sa dá, koláč bol odstáty, mascarpone krém na nom zoschnutý. Videli sme, ale už sa sem nevrátime. Za 2 hodinovú návštevu sme tam nechali 25 eur, pričom sme si dali jeden čaj, jedno kapučíno a už spomínaný zoschnutý banánový chlebík.
22.04.2025, 12:34
Vedeli ste? Počas víkendov môžete v Bratislave s rodinou cestovať MHD za cenu 1 lístkaMichal
Mozem poprosit link na stranke dpb, kde je tato vikendova akcia popisana? Dakujem
14.04.2025, 00:04
Letný tábor SunnyGAMESZuzana
Super tábor a animátori. Deti tam majú veľa aktivít a nenudia sa tam. Dcéra bola aj v inom tábore od iných cestoviek a tam sa jej nepáčilo. CK Slniečko odporúčame.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Mária Králová 28.12.2019, 22:23
Moc velký Aqua. Vela ludi a malo miesta na sedenie, malé a nepohodlné šatne. Ale tobogany a voda OK.
Majka 08.12.2019, 16:42
Neptunárium bolo výborné, plavčík nám bol nápomocný. Priestory boli čisté a oceňujem veľké parkovisko blízko areálu.
Zuzana 07.01.2019, 01:28
Boli sme už viackrát, nie je to podľa mňa najlepší aqupark,čo sa detskej zóny týka, maličké deti tu toľko vyžitia nemajú ako v iných aquparkoch, ale pre zmenu fajn. Veľkým mínusom zima pri detskom bazéne, veľmi tam fukalo a mínus v reštaurácii, tak zle mi už dávno nebolo z jedla ako odtiaľ. Našťastie sa to stalo len raz.
Swata 02.01.2019, 19:52
Veľmi sa nám páčilo
Ján Brňa 30.12.2018, 13:46
Velmi sa nám páčil pobyt v Aqualandu Moravii. Děcka boli vo vodě ako doma. Len sa smiali a šantili. Odporúčám ako výlet aj športové vyrádenie.
Marek 22.12.2018, 19:17
Páči sa nám tam, tobogány sú super. Boli sme viac krát, ale chodíme radšej cez týždeň, kedy je menej ľudí ako cez víkend.
Lenka 16.12.2018, 16:04
Boli sme a určite ešte prideme
Angelika 09.01.2018, 02:31
Trošku zlé značenie ale inak sa nám páčilo oveľa viac ako v niektorých slovenských Aquaprkoch. Určite sa radi vrátime zas.
Kristina 04.01.2018, 14:16
Nie je tam tak teplo ako v Tatralandii, a ani voda nie je az taka tepla ako sa tvaria cedulky, ale da sa to :)
Silvia B. 27.01.2017, 09:24
Velmi sa nam paci, boli sme uz viac krat, vela atrakcii,cistota,vyborna voda...zlepsila by som iba ponuku v restauracii.
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár