Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: skvajnorska.sk
Predstavenie tradičného Bábkového divadla Stražan o lenivom Kubovi, ktorého pracovitosti naučil veselý Gašparko. Rozprávku organizujeme v rámci novomestských rodinných nedieľ.
Stražanovo bábkové divadlo sa už celé desaťročia prihovára mladým i dospelým divákom, po obciach, mestečkách i mestách Slovenska vlastnoručne vytvorenými marionetami a scénicky oživenými príbehmi ľudových alebo zľudovelých rozprávkových príbehov.
Svojím repertoárom i formami vystupovania patrí k osobitým typom slovenských bábkohercov. Jeho široký repretoár poskytuje pre každú vekovú kategóriu príjemnú zábavu, ale predovšetkým je nezabudnuteľným zážitkom pre vďačných mladých divákov – deti.
Vstupné: 3€. Lístky dostupné aj hodinu pred predstavením v pokladni Vajnorská 21.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
25.03.2026, 12:20
Areál hier Radosť ŠtrkovecVincent
po ''rekonštrukcii' je toto NAJHORŠIE ihrisko ake som kedy videl. už nikdy tam nezoberiem mojich troch synov!!!!!! minule jeden spadol a ani si nerozbil koleno ako minule. O NIčOM! A NAJHORšIE, v okoli sa prestal pohybovat podozrivy muž a tym padom už mi to nepripomina moje detstvo. VRATTE HO SPäT!
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár