Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku

Rozbaľte si svoj prvý vianočný darček
už na Katarínu, 25. 11. a odvtedy každý deň až do 22. 12.
Najčarovnejšie Vianoce sú tento rok tie so župou. A tiež s umelým klziskom, spevákmi, skupinami, folkloristami aj s fajnotami, ktoré nemajú páru široko - ďaleko.
vystúpenia približne 300 účinkujúcich, čo je vyše 30 súčasných aj folklórnych interpretov
Rendošovci, Marián Čekovský Band, Tina, Lukáš Adamec, Peter Cmorik Band, DJ EKG, Peter Bič Project či Hrdza, Hvizdošovci, Ľudová hudba Stana Baláža, ale aj FS Železiar a hostia
korčuľovanie na umelej ľadovej ploche
ľudové zvyky a tradície, škola tanca, tvorivé dielne, divadlo
na Mikuláša 6. a 7. 12. fotenie vo Vianočnom domčeku, pri ktorom nájdete špeciálnu schránku Vianočnej pošty na priania
tradičné aj netradičné dobroty na tanieri
hrejivé alko aj nealko pochúťky
výrobky šikovných rúk zo župných zariadení sociálnych služieb
produkty držiteľov regionálnych značiek, produktov a výrobkov Košického kraja
každý deň benefičný punč pre Nadáciu KSK
20. 12. benefičná kapustnica so šéfkuchárom Gabom Kocákom
Teší sa na vás Košický vianočný kraj.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.11.2025, 17:15
Vyrobte si doma modelovaciu hmotu len z 3 ingredienciíDada
Perfektné ďakujeme. Deti budu mať vianočné trhy v škôlke tak sme spravili ❤️
14.11.2025, 06:10
Najlepšie tipy na vianočné darčeky 2025: Inšpirácie pre deti aj celú rodinuekm
mne sa viac páčia impresi fotoknihy - rýchlejšie sa naklikajú a farby sú nádherné
13.11.2025, 16:21
Ako deťom vysvetliť fungovanie peňazí? Skúste to s učebnicou TATRA SCOOLMirka
Ako deťom vysvetlím fungovanie peňazí v spojitosti s korupciou vo vládnych kruhoch?
10.11.2025, 15:05
Detský kútik DanysKristína
V tomto detskom kútiku som pracovala pred covidom - ja ako animátorka a moje kolegyne sme mali určité príkazy, ktoré sme museli spĺňať a boli veľmi prísne v rámci zodpovednosti voči deťom - keďže tento kútik funguje štýlom, že rodič môže (ale nemusí) odísť a o deti sa starajú animátorky. V priebehu posledného roka som tam bola s mojou dcérkou 2x a nestačila som sa diviť - hrôza ako išli s bezpečnosťou dole vodou. Animátorky nezáujem o deti, skákací hrad kde deti nosili obrovské hračky a hrozilo ublíženie druhým deťom (animátorka absolútne bez pozornosti hradu, pričom ten hrad bez dozoru nemá byť vôbec!) Nulová bezpečnosť a neochota animátorky -(mala pri sebe nejakého pána, asi svojho známeho, ktorého pustila k sebe dnu a za celú hodinu čo sme tam boli si deti ledva všímala a kecala tam s ním.) Pred covidom to ešte malo nejakú úroveň - teraz by som tam samé dieťa nenechala ani náhodou a to nehovorím ani o cene - jeden z najdrahších detských kútikov.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár