Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: winterwonderland.sk
Žiarivý svet plný zázrakov, rozprávok a fantázie poteší malých aj veľkých návštevníkov. Vydajte sa na kúzelnú cestu do ríše svetiel, dobrodružstva a zábavy na Dostihovej dráhe v Petržalke. Otvorené denne až do 2.marca 2025.
Fascinujúci žiarivý svet rozprávok a fantázie na Dostihovej dráhe v bratislavskej Petržalke je plný veľkolepých svetelných inštalácií, interaktívnych atrakcií a zábavy. Tisícky svetiel a hudby vytvorili jedinečnú atmosféru a veľkolepý svet fantázie a rozprávok. Na návštevníkov čakajú okrem rozprávkových zámkov, plesov princezien či podmorskej ríše aj krásne osvetlené rozprávkové kolotoče. Pripravené budú aj svetelné hojdačky, bludisko, kúzelná záhrada plná víl a množstvo ďalších atrakcií.
Príďte si spolu s deťmi pozrieť Popoluškou, Šípkovú Ruženku, Krásku a Zviera, Pinocchia aj Levie kráľovstvo. Prejdete sa podmorským bludiskom, zahráte si na farebnom klavíri alebo si zatancujete s tučniakmi. Nájdete tu aj nádherné Labutie jazero, jednorožca, africkú savanu, veľkého krokodíla či nádherný hovoriaci strom. Práve interaktívne atrakcie sú novinkou, ktoré zo svetelného parku robia to najlepšie miesto zábavy pre celú rodinu.
„V našom parku môžete zažiť tú najčarovnejšiu atmosféru, čaká tu vyše 200 svetelných rozprávkových inštalácií. Zároveň pripomínam, že všetky atrakcie a kolotoče sú zadarmo v cene vstupenky, takže navyše už nič neplatíte. Jednoducho stačí prísť a zažiť na vlastnej koži,“ pozýva Zuzana Benediktová zospoločnosti JVS Trade Group, ktorá kúzelný park priviezla do Bratislavy.
Zažite rozprávkové dobrodružstvo v obrovskom svetelnom parku, ktorý je otvorený každý deň od 15:00 do 21:00 hodiny. Vstupenky sú k dispozícii online alebo priamo na mieste v pokladni.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár