Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
KONIEC PRÁZDNIN S VEĽKÝM PREKVAPENÍM!
Nie jedna, ale dve zakúrené parné lokomotívy budú počas víkendu robiť radosť našim návštevníkom.
Posledný prázdninový víkend 31. 8. a 1. 9. 2024 si pre vás naši dobrovoľníci pripravili krásne poďakovanie: počas oboch dní budú ťahať naše vláčiky na všetkých troch trasách iba parné lokomotívy Kolbenka a Reşiţa (Rešica).
Navyše v sobotu 31. 8. vypravíme o 15.30 h mimoriadny parný vlak na trase Dobroč cez futbalové ihrisko. Vláčik prejde pomedzi tribúnu a ihrisko v čase futbalového zápasu a tento nevšedný zážitok sa stane originálnou bodkou za vašimi letnými dobrodružstvami.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár