Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: plavbydomasa.sk
Domaša je vodná nádrž na východe Slovenska v okresoch Vranov nad Topľou a Stropkov.
Niekedy sa označuje aj ako slovenské more :) Nájsť tu možno upravené pláže, požičovne športových potrieb, ihriska, reštaurácie a občerstvenia. Keďže Domaša patrí medzi najteplejšie priehrady na Slovensku, je obľúbeným miestom rodín s deťmi.
Jedným z našich atraktívnych tipov ako si užiť s deťmi Domašu je plavba loďou Bohemia.
Loď Bohemia sa v roku 2019 sa vydala na svoju strastiplnú cestu z Prahy na Domašu dlhú viac ako 3500 kilometrov. Po riekach a kanáloch preplávala stovkami miest a obcí cez sedem štátov Európy, aby zakotvila na Domaši, kde robí radosť všetkým.
Ponúka okružné a náučné plavby, kde sa dozviete množstvo informácií o histórii vodného diela v kontexte doby. Program je vhodný pre všetky vekové kategórie. Hovorené slovo striedajú autentické zvuky z dôb minulých, ale aj hudba vystihujúca obdobie vo vtedajšom Československu a neskôr v samostatnom Slovensku.
Plavba trvá približne 1 hodinu a 15 minút.
ŠTART: z rekreačnej oblasti Domaša Dobrá v smere na Valkov, následne sa loď vracia až k priehradnému múru a prichádza späť do prístavu.
Zdroj: plavbydomasa.sk
CENY PLAVIEB
Termíny plavieb su rôzne, presné časy nájdete v online rezervačnom systéme.
Bližšie informácie na t.č. 0948 787 861.
Na palubu nie je dovolený vstup so psom, vieme Vám ho postrážiť v psej búdke pri predajnom stánku.
Prevádzkovateľ si vyhradzuje právo plavbu zrušiť v prípade nepriaznivého počasia, alebo z technických príčin. V takomto prípade bude vstupné vrátené v plnej výške.
Súkromné náučné plavby - v prípade záujmu o súkromné náučné plavby nás kontaktujte a spolu s Vami nájdeme vhodné riešenie.
Zdroj: plavbydomasa.sk
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
09.06.2025, 16:21
Révayovský Deň detíMartin
Po dlhom case bude spristupneny uzasny park pri revayovskom kastieli. Ten sam o sebe stoji za navstevu.....
04.06.2025, 09:57
Spišský hradViktoria
Bola som prekvapena ze v podstate vsetko zaujimave okrem nadvoria je znepristupnene pre rekonstrukciu. Kym to nedokoncia tak sa tam neoplati zajst, za neferove povazujem ze vstupne ostalo v podstate take iste.
31.05.2025, 15:43
Veľké sklamanie a to z jediného dôvodu..nikde na nete sme sa nevedeli dopátrať k časovému harmonogramu,jediný údaj,ktorý sa nám podarilo vypátrať,bol začiatok 10.00. Tak sme šli, o 11tej sme boli na mieste a tam sme zistili,ze pestrý program,ktorý je vypísaný na putavom plagáte za začína až v popoludňajších hodinách..viete si predstaviť sklamanie dvoch tesiacich sa deti,cestovali sme kvôli tomu 100km. Tábor sice rozostavaný mali,ale všetci ucinkujuci posedavali v tieni pri nápojoch, nebolo sa do čoho zapojiť. Jeden jediný pan v kostýme nas oslovil ze si môže vystreliť z kuše,takže malý si 2x strelil a nas program trval 2minuty. Ďakujeme.
28.05.2025, 14:56
KuchajdaJana
Bolo by vhodné opraviť informácie na webe že tam môžu ist aj psí kamaráti .Prišli sme dnes na jazero s malým psíkom len tak sa poprechádzať .A na vstupnej informačnej ceduli bolo že zakaz psov pokuta 33 €.To že tam sedavaju a spia bezdomovci to nevadí nikomu Sedia požívajú alkohol vykonávajú potrebu hocikde ani to nikomu nevadí .
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár