Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: hrad-beckov.sk
Radi by sme vás pozvali na vzrušujúce podujatie Hradná detektívka!
V sedemdesiatych rokoch minulého storočia bola pred hradnou kaplnkou objavená kostra mladej ženy z 15. storočia, ktorá bola zavraždená. Kto bola táto žena a ako zomrela, zostáva záhadou … až doteraz!
Počas nadchádzajúceho víkendu sme pre vás pripravili jedinečnú detektívnu hru, v ktorej sa stanete hlavným vyšetrovateľom práve vy. Čaká na vás desať stanovísk s rôznymi úlohami, ktoré vám pomôžu odhaliť pravdu a vyriešiť tento starý zločin.
Príďte si vyskúšať svoje detektívne schopnosti a zažite nezabudnuteľný víkend na našom hrade!
Tešíme sa na vás!
Hradná detektívka prebieha v sobotu aj v nedeľu od 9.00 do 18.00.
V nedeľu 23.6.2024 sme si však pre najmenších pripravili aj bábkové divadeľné predstavenie Divadla Tuš pre deti.
14.00 Princezné a draci (Pavla Dobšinského)
16.00 Princezné a draci (Pavla Dobšinského)
Bábková inscenácia Divadla TUŠ oživí dve rozprávky známeho zberateľa ľudových rozprávok Pavla Dobšinského. Myšacia bundička je deťom známa a majú ju vo veľkej obľube. Druhou je neznámy príbeh o Vintalkovi, ktorý musí kvôli láske zdolať veľa prekážok. Prekrásne bábky vychádzajú z nových ilustrácií oceňovaného výtvarníka Vladimíra Krála. Diváci stretnú princeznú, kráľa, draka, strigu i rytiera. Deti sa stanú súčasťou príbehu. Zatancujú si na kráľovskom bále alebo sa stanú súčasťou orchestra.
Účinkujú: Kristína Sviteková / Barbora Zamišková a Jozef Jurčišin – Kukľa. Autorkou bábok je Radka Baňacká, kostýmov Mária Stanko.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
21.05.2026, 10:30
Nitriansky mestský park na SihotiJán Tóth
Narodil som sa v Nitre na Kmeťkovej ulici, pod hradom, v roku 1956 a do parku chodím takmer bez prerušenia. Obnova sa mi páči a teraz chodíme s vnukom, ktorý má 3 roky. Je tam ale jeden veľký problém, ktorý môže skončiť aj fatálne. Jedná sa o lanovú dráhu, ktorá je nešťastne projektovaná a hlavne skolaudovaná. Treba ju bezodkladne zastaviť a otočiť o 180 stupňov, nakoľko prisávanie siaha na chodník s trampolínami, po ktorom sa pohybujú malé deti, ktoré sú nevyspytateľné. Nedávno aj náš vnuk mal takmer kontakt s jazdcom na lane. V poslednej chvíli som ho odstrčil. Tá výstražná značka deťom nič nehovorí. Skúste sa presvedčiť osobne, hlavne keď sa na lane pohybujú aj väčšie deti a navyše sa jeden druhého roztláčajú. Zabráňte katastrofe a dajte mi vedieť ako budete postupovať k mojej pripomienke.
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár