25. 07. 2024 Jakub 26°C Polooblačno

Family Day - klubové preteky s Atletikou Jojo

31.05.2024 Autor: Danka, Foto: FB
Termín: 08.06.2024 Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora
FB IMG 1717151832478

Zdroj: FB Lamač - oficiálna stránka mestskej časti Bratislava - Lamač

Pozývame vás na Family Day - klubové preteky s Atletikou Jojo. Tento rok si organizátori okrem atletických pretekov pripravili aj bohatý sprievodný a kultúrny program. Atletické preteky budú pozostávať z dvoch častí. Prvou je atletický trojboj detí a druhou časťou bude rodinná štafeta. Atletický trojboj bude pozostávať z behu – hodu – skoku.

Tí najšikovnejší získajú odmeny v podobe hodnotných zážitkových cien. Chýbať nebude ani obľúbená rodinná štafeta (rodič + dieťa), ktorou navyše budete môcť podporiť dobrú vec. Na preteky sa môžu prihlásiť všetky deti, ktoré sa rozdelia podľa veku do jednotlivých kategórii. Od najmenších škôlkarov (3 roky) po najväčších školákov (14 rokov). Celé podujatie sa bude niesť v rodinnom a zábavnom duchu, a preto súťažiť môžu deti všetkých pohybových úrovní. Novinkou bude hobby beh pre dospelých bežcov a rodičov. Pobeží sa vzdialenosť 3 km.

V rámci kultúrneho programu medzi nás zavíta kúzelník so svojou šou. Celý deň budú v areáli skákacie hrady a športové aktivity na ktorých sa zabavia najmenší aj tí neskôr narodení. K dispozícii bude aj oddychová fun zóna, kde si vaše deti budú môcť zašportovať. Čaká vás i maľovanie na tvár či občerstvenie.

Prihlasovať sa môžete na stránke www.atletikajojo.sk
Dátum: 8. júna od 8.30 hod.
Miesto: Voľnočasový areál na Malokarpatskom námestí
Prihlasujte sa do 6.júna
Štartovné: 3 €

Napíšte komentár