17. 06. 2024 Adolf

Súťaž - Vyhraj pre celú vašu triedu originálny cestovateľský denník - ukončená

Autor: MS

Vyhraj cestovatelsky dennik pre celu triedu 1Skvelý darček ku koncu školského roka pre všetky deti vo vašej triede!

Aj tento rok máte šancu potešiť deti ešte pred prázdninami originálnym cestovateľským denníkom, kde si počas leta zaznamenajú svoje dobrodružstvá z výletov. Po lete im tak ostane pekná spomienka na prežité zážitky. Vyhrať ich môžete pre celú vašu triedu a urobiť tak radosť všetkým kamarátom! 

Stačí len vyplniť formulár nižšie a ste v hre o balík cestovateľských denníkov pre celú vašu triedu! 

Trvanie súťaže: 20.6. - 25.6. 2022
Vyhodnotenie súťaže: 26.6.2022

Do súťaže budú zapojené len odpovede zaslané cez priložený formulár. Pred zapojením do súťaže si prosím prečítajte Štatút súťaží sdeťmi.com.
Vyhráva 1 účastník denníky pre celú jednu triedu v max. počte do 30 ks! Denníky stihneme poslať tak, aby ste ich stihli deťom odovzdať na konci školského roka. 

Výherca

D. Jurkovská Školský klub detí pri ZŠ s MŠ Slovenská Ves

O čom je cestovateľský denník pre deti?

Denník malého cestovateľa je venovaný malým cestovateľom do 10 rokov a ponúka pre nich množstvo zábavy na cestách za dobrodružstvom. Zmestia sa tam zážitky až na 4 výlety - dva dlhšie a dva kratšie. Je to cestovateľský denník, ktorý deti nielen zabaví, ale vďaka nemu sa naučia aj veľa nového. 

Prináša námety na skúmanie a pozorovanie okolia, rôzne úlohy na riešenie a ponúka priestor aj na vlastné zápisky a kresby. Poslúži aj ako pamätníček, kam si deti môžu nalepiť fotky či rôzne zaujímavé suveníry z ciest ako kvetinku, lístok zo stromu, vstupenku či servítku. Hravo sa zmestí do každého batôžka malého cestovateľa či cestovateľky. Stvorený pre deti na cestách za dobrodružstvom. Najlepšia náhrada za tablet či mobil.

>> k nahliadnutiu tu <<

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Mirka 23.06.2022, 17:47

    To by bolo v triede radosti :) Držíme si palce :-D

  • Mirka 20.06.2022, 21:28

    Tešíme sa

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár