27. 03. 2023 Alena 12°C Dážď

Súťaž o pobyt na dve noci na Ybbstalskej cyklotrase - ukončená

Autor: Claudinka, Sponzorovaný obsah
Dolne Rakusko sutaz 1

Zdroj: Mostviertel Tourismus, schwarz-koenig.at

Cyklotrasa Ybbstalradweg prináša nádherné prírodné a cyklistické zážitky. Mimoriadne vhodné pre rodiny s deťmi a pôžitkárskych jazdcov je nové srdce trasy medzi obcami Waidhofen an der Ybbs a Lunz am See. Najprv mierne kopcovitou krajinou muštových hrušiek, potom alpským regiónom Železnej cesty: Na svojich 107 kilometroch nespája cyklotrasa Ybbstalradweg len Dunaj s Lunzským jazerom, ale aj mierne a divoké strany oblasti Mostviertel.

Najmä na svojom novovytvorenom hlavnom úseku s dĺžkou 55 km medzi obcami Waidhofen an der Ybbs a Lunz am See rozbúši cyklotrasa Ybbstalradweg srdce každého milovníka cyklistiky. Ale nie preto, že by ste museli zdolávať veľmi veľa stúpaní, práve naopak: Trasa tu nadväzuje na trať starej Ybbstalskej železnice – úplne rovinnej, ktorá leží ďaleko od automobilovej dopravy, ale napriek tomu v tesnej blízkosti rieky. Na bicykli prechádzate po romantických oblúkových mostoch a cez krátky tunel, brázdite divokú roklinu, na pokojných piesočných plážach si zase užívate slnko a krištáľovo čistú vodu, narážate na historické kováčske umenie a znova a znova relaxujete na oddychových miestach podľa vlastných predstáv.

Rodinná cyklotrasa. Žiadne stúpania, príkladné bezpečné vedenie cyklotrasy, mnoho príležitostí na zastavenie alebo kúpanie a čľapotanie sa v rieke. A ako čerešnička na torte vás na konci etapy čaká Lunzské jazero, kde si môžete úžasne oddýchnuť, kúpať sa alebo hrať hry.

Dolne Rakusko sutaz

Zdroj: Dolné Rakúsko

SÚŤAŽ

Chceli by ste si užiť rodinnú dovolenku na cyklotrase Ybbstal? Zapojte sa do súťaže a skúste šťastie!

Súťažná otázka: 

Boli ste už na cyklo-výlete v Dolnom Rakúsku s deťmi?

Súťažíme o:

Výherný balíček zahŕňa: 

  • 2x prenocovanie s raňajkami
  • 1x výdatné občerstvenie
  • 1x vstup do Wilderness House
  • 1x vstup Ybbstaler Solebad (4-hodinový lístok)
  • mapy a informačný materiál

Trvanie súťaže: 18.5. - 25.5.2022
Vyhodnotenie súťaže: 26.5.2022

Výherca:

  • Pavlína Valachová!

GRATULUJEME

Do súťaže budú zapojené len odpovede zaslané cez priložený formulár. Pred zapojením do súťaže si prosím prečítajte Štatút súťaží sdeťmi.com.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

  • Zuzana Jablonická 18.05.2022, 11:44

    Ďakujeme.

RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre

Napíšte komentár