02. 12. 2023 Bibiána 2°C Dážď so snehom

Máj v Budatku

27.04.2022 Autor: MC Budatko, Foto: mcbudatko
Miesto:Holíčska 30 Termín: 31.05.2022 a ďalšie Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora
program maj

Zdroj: budatko.sk

Milé maminky, mamičky, mamulienky... prajeme Vám krásny Deň matiek! Najlepšie ho oslávite samozrejme s rodinou, ale najpestrejšie s naším materským centrom. Nech sa páči, tu je prehľad toho, čo sme pre Vás a Vaše ratolesti pripravili na mesiac máj.

Dámy, čo si vyberiete? Relaxáciu sa na joge? Podporu na Babyplay, v skupine nosenia alebo dojčenia? Rady od psychologičiek nielen v Rodičovskom klube? Naučíte sa niečo nové o starostlivosti o pleť alebo háčkovať...? Dáte sa odfotografovať? Či strávite príjemný večer na zážitkovom workshope Nájdi v sebe Bohyňu?
Hlavné je stretnúť sa a "poklábosiť" so spriaznenými dušami, prípane si vychutnať kávičku, kým sa deti pohrajú v Herničke (po, ut, štv, pia doobeda; po, ut, str poobede).

Máj je u nás aj "montemesiac" :). V pondelky rozbiehame Montessori ateliér s Ľubkou - každý týždeň iné originálne pomôcky a aktivity pre psychický, fyzický a emočný rozvoj dieťaťa. Z nášho stabilného Montekútika vytiahneme občas pomôcky aj na slnečnú Monteterasu. Sledujte nás na sociálnych sieťach a vyhrajte permanentky!

V druhom májovom týždni sa začínajú nové pohybové krúžky s Klaudiou (práve spúšťame prihlasovanie!), pokračuje cvičenie na ploché nohy s Edit, utorky budú patriť tvorivým dielničkám pre malkáčov aj veľkáčov.

Tento rok Budatko oslavuje už 15. narodeniny! V sobotu popoludní 28. mája sa ocitneme v Čarovnom kráľovstve plnom zábavných úloh pre deti a s kopou prekvapení. Srdečne Vás pozývame!

Vaše Budatko

PS. Viete, že 20. mája je Svetový deň včiel? ;)

 

Napíšte komentár