31. 03. 2023 Benjamín 18°C Občasný dážď

Sukromné škôlky a jasle v Košiciach

Autor: Zuzka
Adresa:Košice Telefón: - www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Sukromne skolky a jasle v Kosiciach

Neviete sa rozhodnúť pre tú správnu súkromnú škôlku alebo jasle v Košiciach a okolí pre vaše dieťatko?  Práve preto sme si pre vás pripravili tieto tipy na škôlky, ktoré majú stále voľné kapacity. 


Žabiatko jasličky a škôlka

skolky 700x300 9

Zdroj: mczabiatko.eu 

Adresa: Košice, Myslavská ulica
Zápis:
počas celého roka

Naše zariadenie poskytuje celodennú, poldennú a hodinovú starostlivosť o deti vo veku od 1/2 roka až do 7 rokov dieťaťa. Sme jediný v Košiciach, ktorý sa vedia postarať na jednom mieste o vaše dieťa od 1/2 roka a pripraviť ho až do školy.
O vaše detičky sa stará kvalifikovaný personál s dlhoročnými skúsenosťami. Vychádzame z filozofie "učenie hrou" a našim cieľom je zdravý psycho – motorický vývin dieťaťa. Snažíme sa vytvárať veselý detský svet plný hier, objavovania a spoznávania okolitého sveta ako aj prírody. Detičky sa u nás stretávajú s anglickým jazykom a to formou hry, pesničiek a iných aktivít.  Za prioritu považujeme rodinnú atmosféru a individuálny prístup. Našim zámerom je poskytnúť a vytvoriť ideálne prostredie, v ktorom by sa  dieťatko malo cítiť bezpečne a príjemne.

Viac informácií nájdete TU >>


Materská škola Créme de la Créme 

6

Zdroj: mssturova.sk

Adresa:  Košice, Štúrová 44
Zápis: počas celého roka

Materská škola créme de la céme ponúka celodennú a poldennú starostlivosť. Poskytujeme povinné predprimárne vzdelávanie a milujúcu, podnetnú starostlivosť pre deti vo veku od 3 – 6 rokov, vo výnimočných prípadoch vo veku 2 rokov. 
Za naše hlavné výhody považujeme interaktívny program zameraný na učenie hrou, funkčné usporiadanie herne, tréning fonematického uvedomovania, výučbu angličtiny,keramický a tanečný krúžok,lyžiarsky a korčuliarsky kurz, vysoký štandard primárnej starostlivosti a hygieny, kvalitné priestory s moderným vybavením a bezpečnú lokalitu s dobrou dostupnosťou. Škôlka sa nachádza v súkromnom areáli v blízkosti centra Košíc s parkovaním pred materskou školou.
Východiskom je jedinečnosť dieťaťa.
Našim hlavným cieľom je, aby sa u nás dieťa rozvíjalo a plnohodnotne rástlo, aby sa vedelo okolo seba pozerať a pozorovať svet, aby vedelo počúvať, komunikovať a vyjadrovať svoje myšlienky.

Viac informácií nájdete TU >>


Škôlka a jasle Rosnička

5

Zdroj: skolkajaslerosnicka.sk

Adresa:  Košice, Jegorovo nám. 5
Zápis: počas celého roka

Začínali sme ako jasličky, no v súčasnosti fungujeme už aj ako škôlka a poskytujeme celodennú, poldennú a občasnú starostlivosť deťom vo vekovej kategórii od 1 do 5 rokov. Snažíme sa detičky viesť k samostatnosti, najmä čo sa týka obliekania, stolovania, toalety (vrátane odúčania od plienok u najmenších detí) a príprave predškolákov na školské povinnosti a aktivity. Rozvíjame slovnú zásobu detí v slovenskom jazyku, čo je pre nich prvoradé.
Pri vykonávaní jednotlivých činností a hier sú detičky vedené k tomu, aby sa zoznamovali s pohybom v priestore a koordináciou svojho tela, zdokonaľovali svoje motorické a sociálne zručnosti, vnímali svet okolo seba, prírodu, ročné obdobia, pochopili význam a dôležitosť zdravého stravovania a osobnej hygieny, zlepšovali svoju komunikáciu a rečové schopnosti,rozvíjali svoju kreativitu rôznymi druhmi aktivít.

 


Súkromná materská škola Zdravé dieťa

unnamed 2

Zdroj: zdrava-skolka.sk

Adresa: Košice - Džungľa, Severné nábrežie 20
Zápis: počas celého roka

Hlavným zameranám SMŠ - Zdravé dieťa sú deti s alergiami a respiračnými problémami a zároveň poskytujeme predprimárnu výchovu s prvkami pedagogickej metódy Montessori.

SMŠ založila MUDr. Šafčaková - alergologička a vďaka tomu presne vieme ako pomôcť deťom. Okrem toho spolupracujeme s oftalmológom a logopédom, ktorí raz do roka navštívia naše deti.
Deti u nás majú bohatý program a užijeme si nie len množstvo zábavy a prípravy na elementárne vzdelanie, ale prejdeme aj množstvo dychových cvičení, pobyt v infrasaune 3x týždenne (infrasauna je súčasťou MŠ) a jógové terapie s vyškoleným personálom, aby si dieťa dokázalo plnohodnotne užiť detsvo aj napriek rôznym ťažkostiam. Pomocou prvkov Montessori učíme deti tak, aby aktivita bola najmä z ich strany. Samozrejme nechýba zdravé jedlo, ktoré upravujeme tak, aby sme vyhoveli deťom s potravinovou intoleranciou, alergikom, ale aj zdravým deťom, ktorých rodičia vyznávajú zdravý životný štýl. 

Viac informácií nájdete TU >>


Súkromná materská škola DC Aktivity

skolky 700x300 12

Zdroj: dcaktivity.sk

Adresa:  Košice, Alejova 1 (areál gymnázia)
Zápis: počas celého roka

Súkromná materská škôlka DC AKTIVITY je ideálne miesto pre vaše dieťatko, pokiaľ preňho hľadáte moderné, tvorivé prostredie, s profesionálnou starostlivosťou a osobným prístupom. Sme tu pre Vás od roku 2013. 
Kladieme dôraz na pocity dieťa a bezproblémovú adaptáciu pri nástupe do škôlky. Otvoreným a profesionálnym prístupom pedagóga k požiadavkám dieťaťa vytvárame príjemné každodenné tvorivé prostredie pre vaše dieťa. Vekové rozdelenie detí v troch priestranných triedach umožňuje kvalitné zážitkové vyučovanie s moderným prístupom. Veríme že spôsob, akým sa deti učia, je prinajmenšom taký dôležitý, ako samotný obsah. 
Komplexná pripravenosť dieťaťa nastúpiť do prvého ročníka základnej školy je pre nás prioritou. Písanie, čítanie, matematická predstavivosť, vyjadrenie vlastného názoru, či práca s kritickým myslením dieťaťa dáva kvalitný základ prípravy.

Pre deti je k tvorbe, hre a pohybu k dispozícii kreatívna dielňa, priestranná telocvičňa s vybavením, knižnica, tichá záhrada a viacúčelové ihrisko. Do našej aktívnej a vyváženej ponuky pre deti patrí profesionálne vedenie krúžkov, kurzov a témetických činností .Pohybovo futbalový krúžok, tanečný krúžok s tanečnou školou Outbreak, výtvarno keramický krúžok, denné pohybové aktivity, rozvíjame technickú zručnosť malých majstrov, hudobno spevácky krúžok, Zdravý chrbát-zdravé nôžky, letný pohybový a kreatívny program, turnusové korčuľovanie, lyžiarsky a plavecký výcvik. Pre deti a rodičov zabezpečujeme  1x týždenne logopedickú  intervenciu v triedach aj na súkromných hodinách. Aktívne a hravo zabezpečujeme 3x týždenne výučbu anglického jazyka s jazykovou školou.

Kvalitný stravovací program s podporným projektom "Foodmarket" zabezpečuje pravidelné stravovanie s vyšším podielom zeleniny a ovocia a samozrejmosťou je zabezpečenie diétneho programu pre alergikov.
Rodičia sa potešia dostupnosti z viacerých smerov a bezproblémovému parkovaniu.

Viac informácií nájdete TU >>

 

 

Napíšte komentár