03. 12. 2021 Oldrich 4°C Polooblačno

Týždeň detského oblečenia

28.09.2021 Autor: Claudinka
Termín: 09.10.2021 a ďalšie Mesto:Trnava Zdroj:stránka organizátora
tyzden DO Baterkaren

Zdroj: FB Baterkáreň - prírodná kozmetika a drogéria, kurzy, swapy a reuse centrum

Počas Týždňa detského oblečenia nájdete v priestoroch nášho komunitného reuse centra vystavenú ponuku detského oblečenia a rôznych doplnkov z druhej ruky, ktoré si budete môcť osvojiť za veľmi symbolické príspevky putujúce na podporu týchto a podobných aktivít občianskeho združenia.

Ako to funguje?

  • počas tohto týždňa prídete do Baterkárne kedykoľvek počas otváracích hodín;

  • vyberáte si z ponuky predmetov;

  • za využitie reuse centra zaplatíte symbolický príspevok podľa počtu vybraných vecí;

  • odchádzate spokojní, pretože ste urobili niečo pekné pre seba i planétu 

Naše reuse centrum je prevádzkované aj online, a to na stránke https://baterkaren.nevyhadzujte.sk/. Po rýchlej bezplatnej registrácii si budete môcť prezrieť úplne celú ponuku reuse centra a jednotlivé predmety si jednoducho rezervovať a vyzdvihnúť osobne v Baterkárni alebo si ich nechať zaslať prostredníctvom Zásielkovne kamkoľvek na Slovensku.

Prečo sa za predmety „platí“, keď sú darované?

Prevádzka reuse centra si vyžaduje mnoho času a energie a spomínaný symbolický príspevok za využitie reuse centra je jednoduchým spôsobom, akým naše aktivity môžete podporiť. Aj vďaka symbolickým príspevkom dokáže reuse centrum fungovať a usporadúvať podujatia.

Môžem do reuse centra aj niečo priniesť?

Samozrejme! Ideálne je nosiť vždy veci v danom týždni (hračky v týždni hračiek, oblečenie počas týždňa oblečenia, atď.). Prinesené predmety a oblečenie musia byť čisté, funkčné, kompletné a v dobrom stave. Maximálne množstvo prinesených vecí je 1-2 bežné tašky.

Napíšte komentár