Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: cultusruzinov
Dátum: 18.7.2021
Čas: 10:00
Miesto: Trnávka, Vietnamská ulica
Vstupné: zadarmo
Žijú v jednom starom dome. Jedna má ružové oči a modrú zásterku, druhá má modré oči a ružovú zásterku. Tá ružovooká sa volala Princina, tá modrooká sa volala Lízička. Raz si povedali: – „Treba sa nám vzdelávať, treba sa nám zabávať. Kúpme si televízor.“ – A aj si kúpili.
A ako sa ich „dobrodružstvo“ skončí? Päť dní mačky nejedli, mlieko nepili, nečesali sa, neumývali, neupratovali, takmer nespali, len pred obrazovkou sedeli a sedeli.
Dramatický záver, keď z televízora napokon vyskočí 1000 myší, nenechal ani mačičky a určite nenechá ani malého diváka (a istotne ani veľkého) na pochybách: takto to predsa nejde!
Dátum: 15.8.2021
Čas: 10:00
Miesto: Nivy, Kukorelliho park
Vstupné: zadarmo
Vedeli ste o tom , že v rozprávkovom lese, žijú vedľa troch kozliatok a troch prasiatok aj tri teliatka? Jasné, že nie. Veď o tom nevedia ani páni spisovatelia, inak by už určite o troch teliatkach napísali nejakú rozprávku. Ale my sme na to prišli . A nie len na toto, ale aj na kopec ďalších vecí. Ak sa aj vy chcete dozvedieť , kto zachránil kozliatka z vlkovho brucha, alebo kto pomohol prasiatku postaviť pevný murovaný domček, určite si nenechajte ujsť našu RozKrávku..
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.07.2026, 11:14
Hojdačky v prírode - kde všade sú ukryté?Eva
Hojdacka v Krpelanoch uz nie je, vysli sme si k nej vcera, ale, zial, uz je znicena. Ak sem planujete cestu len kvoli hojdacke, mozete si ju usetrit. Krasny vyhlad je tu vsak aj bez hojdacky :-)
19.07.2026, 11:44
Rozprávkový les pri kolibe PanorámaMartina
Nádherné miesto ktoré odporúčam navštíviť všetkými desiatimi, pre rodiny s deťmi, dôchodcom... Proste a jednoducho ozaj rozprávkový les.. určite ešte prídeme. Odniesli sme si na pamiatku krásne tričká,
09.07.2026, 15:15
Vnútorné detské ihrisko LEGIONARIK v LEGIA FitnessElena Selecká
Kútik výborný, ale hlučná hudba úplne nevhodná pre deti. Na moju žiadosť o aspoň sušenie nereagovali.
27.06.2026, 16:53
Letné kúpalisko Pezinok. Monika Lipovská
Úžasné prostredie, napriek tomu, že je malé. Úžasná atmosféra. Voda fantastická a nádherná. Ľudí je pomerne veľa, ale su mili a ohľaduplní. Je veľmi zaujímavé sledovať, ako dokážu spolu športovať cudzí ľudia a bez ohľadu na vek. Vládne tu pohoda. Vnuka neviem dostať z vody. Ďakujem za krásny deň . Urcite sa sem vrátim. Jediný problém je s parkovaním, ale aj ten sa mi podarilo vyriešiť. Monika Bratislava
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár