Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: CSFD
Žáner: Animovaný • Dobrodružný
Trvanie: 107 minút (01:47)
Premiéra na Slovensku: 3. júl 2021
Krajina pôvodu: USA
Prístupnosť: Mládeži prístupný
V legendárnej ríši známej ako Kumandra, ktorú obýva staroveká civilizácia, žije mladá bojovníčka menom Raya, ktorá sa musí vydať na dobrodružnú a nebezpečnú cestu s cieľom nájsť posledného draka.
Príbeh filmu “Raya a posledný drak” od štúdia Walt Disney Animation nás zavedie do fantazijného sveta a starovekej ríše Kumandra, kde ľudia a draci žijú spolu oddávna v harmónii a mieri. Ale keď jedného dňa zlá a deštrukčná sila napadla krajinu Kumandra s cieľom ovládnuť ju a zničiť, draci sa veľkoryso obetovali, aby zachránili ľudstvo. Teraz, o 500 rokov neskôr, sa to isté zlo vrátilo a záchrana ríše Kumandra leží na pleciach osamelej bojovníčke Rayi, ktorá musí nájsť legendárneho posledného draka, aby jej pomohol zachrániť a obnoviť zničenú a rozdelenú krajinu a spojiť jej rozdelených ľudí. Počas svojej dobrodružnej cesty však prichádza k poznaniu, že záchrana sveta bude vyžadovať viac ako len pomoc posledného legendárneho draka, bude hlavne potrebovať dôveru, spoluprácu a silu ozajstného priateľstva.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
08.01.2026, 14:04
Sánkovačka na HrebienkuVeronika
Určite neodporúčam požičiavať sánky od spoločnosti, ktorá prevádzkuje lanovku na Hrebienok. Požičanie spánok na 1 hodinu stojí 10 €. Sánky boli pokazené, celú cestu nám zabávali doľava a brzdili, čiže som celú cestu ťahala sánky peši dole. Keď som chcela vrátiť peniaze, mali s tým veľký problém, lebo nestačil lístok na vrátenie, chceli ešte aj bloček. A to nehovorím ešte o tom, že máme zničený celý zážitok so sánkovania. Sánky podľa nás vôbec neservisujú. Určite odporúčam si sánky vyskúšať priamo pred predajňou, aby sa Vám nestalo, to čo nám.
30.12.2025, 15:19
Nám sa páčilo v Escape room TATRY. Pre niekoho sa môže zdať vyššie vstupné, ale my to berieme ako
"atrakciu" počas letnej dovolenky , ktorú vždy trávime na Slovensku a poväčšine v Tatrách.
30.12.2025, 10:03
Zimná detská pátracia hraKatarína
Boli sme si e v nedeľu a info centrum bolo zatvorené ( som si to dopredu neverila), ale mapky som vytlačila už doma a deti si to veľmi izili
12.12.2025, 09:00
Detský kútik TIME OUT v Auparku BratislavaIveta
Veľmi príjemný kútik, zábava pre detičky, oddych pre rodičov., bola som s vnučkou ktorá nechcela ísť domov tak sa jej veľmi páčilo.Vrelo odporúčam
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár