27. 09. 2021 Cyprián 24°C Občasný dážď

Originálne miesta s dobrotami v Prešove

Autor: Zuzka
Adresa:Prešov Telefón: www:stránka organizátora
Hodnotenie:

Máte chuť si zamaškrťiť?  Navštívte s deťmi jedinečné miesta v KošiciacNiektoré dobroty vás prekvapia svojou originalitou, pri iných si zaspomínate na babičku, pri ďalších vyskúšate  Maškrtiť sa musí, veď žijeme len raz. Ktoré si vyberiete? :)

Polievky Soupculture 

Kde: SoupCulture, Hlavná 91 a Masarykova 11, Prešov

Jedinečné polievky, podávané jedinečným spôsobom nájdete v Soupculture na Hlavnej ulici v Prešove.
Polievky ponúkajú v jedlom kornútku, ktorý pečú čerstvý priamo na mieste. Polievky sú nielen vynikajúce, ale navyše aj zdravé. V ponuke nájdete vegánske, vegetariánske, dokonca aj bezlepkové polievky. A to všetko bez obalu a bez odpadu.  Vypi polievku, zjedz pohárik :).

Viac info >>

soup Presov

Zdroj: Soupculture PO


Hranolky - Fries Garden

Kde: Fries Garden, Hlavná 11 - VSTUP z Jarkovej, Prešov

Dokonalé domáce hranolky, to je Fries Garden  v Prešove. Chuť a kvalita je bezkonkurenčná! Hranolky sú vyrábané z lokálnych surovín, z čerstvých zemiakov poctivou prípravou. K domácim hranolkám Vám ponúknu samozrejme aj domáce kvalitné dipy alebo si môžete vybrať strúhaný čedar, papričky  jalapeňos, či smaženú slaninku... Porcia je podávaná v špeciálnom kornútku alebo v krabičke. Hranolky sú vhodné aj pre  vegetariánov aj vegánov.  Vstup do Fries Garden nájdete z Jarkovej ulice.
Viac info >>
207485042 237868207869809 7335835183780999760 n

Zdroj: Fries Garden


Muffiny

Muffiny alebo jednoducho mafinky sú chutné malé koláčiky, ideálne na akúkoľvek príležitosť, oslavu alebo len tak ku káve či  čajíku:-) Tie najlepšie a najkrajšie ponúka prešovská Mafinkáreň na hlavnej ulici. Pečivo je pečené po domácky a iba z kvalitných surovín. 

mafiny

Zdroj: Mafinkáreň Prešov

Hamburger

Najchutnejší hambureger sme našli v Retro Carburger na Masarykovej ulici v Prešove. Je to štýlové miesto s autentickou americkou retro atmosférou v štýle rokov 50' a 60' LasVegas! .Priateľský prístup, najkvalitnejšie suroviny, ochotný personál a svetové jedlo!

hmabureger

Zdroj: Retro carburger Prešov

Zmrzlina 

O najlepšej zmrzline v Prešove rozhodli samotní Prešovčania hlasováním.  Prvé miesto napokon obsadila zmrzlina Little Italy na Karpatskej ulici v Prešove.

ice cream 926426 1920

Zdroj: pixabay.com

 

Napíšte komentár