08. 12. 2021 Marína 4°C Jasno

Program Bábkového divadla v Košiciach

27.05.2021 Autor: Zuzka
Termín: 30.11.2021 a ďalšie Mesto:Košice Zdroj:stránka organizátora

Program November 2021

Novembrový program Bábkového divadla v Košiciach je nesmierne bohatý. Ponúkneme vám širokú paletu starších i novších kusov z nášho repertoára.

Pre väčšie deti máme interaktívnu hru O psíčkovi a mačičke, inšpirovanú klasikou detskej literatúry od Josefa Čapka.
Pre najmenších drobcov milú rozprávku Slniečko a snežní ľudkovia. Po dlhom čase sa môžete tešiť na nádherný príbeh z afrického pralesa s názvom Sloník, kde si vychutnáte tóny africkej hudby a úchvatné kostýmy i bábky rôznych afrických zvierat. Aj v novembri vám ponúkneme našu novinku Prečo, kde oceníte nielen herecké výkony, ale aj vtipné miniatúrne kostýmy.

Dňa 20. novembra 2021 (sobota) bude na celom Slovensku prebiehať tradičné podujatie s názvom Noc divadiel, do ktorého sme sa zapojili aj my. O 18:00 si u nás vychutnáte Guľka Bombuľka a o 19:00 práve spomínanú novinku Prečo, ktorou sa chceme pochváliť aj na Noci divadiel.

Aj začiatkom novembra sú Košice stále v bordovom okrese, čo pre nás znamená viacero obmedzení. Fungujeme v režime OTP, takže sme otvorení pre tých, ktorí sú zaočkovaní, testovaní, alebo prekonali ochorenie covid-19. Tešíme sa na vás v novembri a ďakujeme, že rešpektujete nariadenia a pokyny našich kolegov v divadle.

Napíšte komentár