24. 02. 2021 Metej 17°C Jasno

Mikuláš v REUSE centre: Detské oblečenie, hračky a hry

04.12.2020 Autor: Claudinka
Termín: 12.12.2020 a ďalšie Mesto:Trnava Zdroj:stránka organizátora

reuse mikulas

Toto podujatie funguje ako kombinácia oboch priestorov – online aj offline. Reuse centrum bude k dispozícii počas našich štandardných otváracích hodín, čím predídeme nárazovému hromadeniu návštevníkov. Okrem toho si vecičky budete môcť zarezervovať aj online na FB.

Sám Mikuláš k nám síce nezablúdi, no detičky sa v našom reuse centre určite potešia ponuke hračiek a hier z druhej ruky. Okrem toho u nás nájdete aj ponuku zachovalého detského oblečenia pre tých najmenších, no i pre staršie deti. Záleží to, samozrejme, na tom, čo sa prostredníctvom reuse centra rozhodnete posunúť ďalej.

ČO SMIEM PRINIESŤ DO REUSE CENTRA?

  • Oblečenie pre mladšie aj staršie deti - čisté, v dobrom stave a rozumnom množstve :)
  • Hračky a hry – pre bábätká, deti, no i starších - skladačky, vkladačky, bábiky, autíčka, puzzle, spoločenské hry a akékoľvek iné (tak, ako ste zvykli nosiť aj na naše swapy či týždne hračiek:)

ČO NAOPAK NENOSIŤ?

  • Nadmerne obnosené, špinavé, potrhané či inak poškodené oblečenie
  • Hračky a hry, ktoré sú poškodené či nekompletné (napr. puzzle, stolové hry,..)
  • Plyšové hračky

Ako bude toto podujatie prebiehať?
Tentokrát vecičky do reuse centra zbierame primárne v tomto období: 23.11. – 28.11.
Veci môžete nosiť aj v termíne od 30.12. do 10.12. v nasledujúcich množstvách:
OBLEČENIE max. 1 bežná taška
HRAČKY max 5 ks

Po pretriedení nájdete veci:

  1. vystavené v priestoroch našej Baterkárne, k dispozícii budú v rámci štandardných otváracích hodín. Zastaviť sa u nás môžete hocikedy vám to bude vyhovovať, popozerať si ponuku a kúsky, ktoré vás oslovia, si budete môcť ihneď zakúpiť.
  2. niektoré kúsky budú nafotené v albumoch na našej FB stránke (odkazy nájdete na konci popisu), kde si ich budete môcť zarezervovať komentárom pod danou fotkou, po odloženú vec sa následne zastavíte v Baterkárni – sumičku zaplatíte priamo na mieste.

Vstup do Baterkárne je povolený len so starostlivo prekrytými dýchacími cestami, pri vchode vás taktiež poprosíme použiť našu dezinfekciu.

Vstupné sa u nás neplatí, zaplatíte len za vecičky, ktoré ste si z reuse centra vybrali. Prečo sa za vecičky platí, keď sú z druhej ruky? Symbolické sumy putujú na zbierku pre naše občianske združenie – nákupom v našom reuse centre teda priamo prispievate na jeho fungovanie. Ďakujeme! 

Napíšte komentár