Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: bux.sk
Chodievate ako rodinka na výlety? Chcete si s deťmi zaznamenávať zážitky a fotky, aby ste sa k nim mohli neskôr vracať? Kniha Naše výlety je originálny darček pre všetkých, ktorí radi podnikajú výlety po Slovensku.
Kniha má vyše 130 strán, väčší formát a je rozdelená na 7 tematických kapitol.
V každej z nich si môžete spoločne naplánovať, kam by ste sa radi vypravili.
Chcete navštíviť pohorie, prírodnú zaujímavosť alebo historickú pamiatku?
Alebo vás to ťahá k vode, do zaujímavých miest, za zábavou a kultúrou či vás lákajú športové výlety?
Inšpirujte sa v ilustrovaných mapách a poznačte si do knihy, kam by ste chceli vyraziť.
Miesto výletu si môžete vyznačiť do mapy, ktorá je na to v každej kapitole špeciálne určená.
No a po návrate z výletu si zaznamenáte na pripravenú stránku svoje hlavné zážitky. Môžete pridať vstupenku, cestovný lístok, turistickú známku, pohľadnicu, obrázok alebo aj fotografiu.
Zdroj: bux.sk
Vďaka knihe Naše výlety už nikdy nezabudnete, kedy a kde ste boli a čo ste prežili. Po čase budete v knihe celá rodina listovať a smiať sa spolu napríklad na hláškach z výletov.
Najmä deti, ale aj dospelých potešia krásne ilustrované mapy s konkrétnymi tipmi na spoločný výlet. Vždy na nasledujúcej strane si môžete zapísať, kam sa chcete pozrieť a na ďalšej strane je mapka Slovenska, aby ste si do nej mohli zaznačiť, kde všade ste už boli.
Na ďalších stranách už vypĺňate – dátum výletu, odkiaľ a kam, čo zaujímavé ste videli, aké bolo počasie, pridáte zážitok, nejakú hlášku ap. A samozrejme, na každej strane je miesto na väčšiu fotografiu, prípadne 2-3 menšie.
Zdroj: bux.sk
Kniha je tiež vhodným darčekom pre tých, ktorí si radi zaznamenávajú dôležité medzníky v rodine. Nájdete v nej veľa informácií a tipov na výlety, krásne ilustrácie a samozrejme miesto pre vás. Kniha je z autorskej dielne Moniky Kopřivovej, ktorá sa už niekoľko rokov zameriava na budovanie medzigeneračných vzťahov a uchovávanie rodinných spomienok. Z jej produkcie už poznáme knihy ako Babička, rozprávaj a Dedko, rozprávaj. Neskôr vyšiel Strom života našej rodiny, Časozberná kronika našej rodiny, či hra Ako to bolo kedysi?
Milan Buno, knižný publicista
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár