Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku

Zdroj: sdetmi.com
Tiež si lámete hlavu čo pripraviť tým vašim loptošom na večeru? Pripravili sme si pre vás tip na jednoduchú a chutnú večeru:)
Potrebujeme:
Plnka:
Postup:
Z vlažného mlieka a kvasníc si pripravíme kvások. Kvások pridáme do múky a vymiesime polotuhé cesto. (Pri miesení pridávame mlieko podľa potreby - tak aby nebolo tuhé ale ani riedke). Necháme vykysnúť.
Cesto rozvaľkáme a potrieme plnkou (masť sme si vymiešali s pretlačenými strúčikmi cesnaku a soľou).
Zrolujeme ako roládu a nakrájame. Dáme na plech vystlaný papierom na pečenie, potrieme rozšľahaným vajíčkom. Pečieme vo vyhriatej rúre pri 190 stupňoch, 25 minút. Po upečení vyberieme ich pokropíme vodou a môžme jesť:)
DOBRÚ CHUŤ :)
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
21.10.2025, 15:00
Hrady v Prešovskom kraji - navštívili ste už všetky? Lujza
Navštívili sme všetky! Tiež vieme iba o týchto 17 hradných zrúcaninách, či hradoch.
13.10.2025, 16:04
Madagaskar ParkPatrícia
Je tu strašná zima a personal strašne neochotný. Neodporucam
23.09.2025, 23:46
Detský kútik TIME OUT v Auparku KošicePedro
Uplna spokojnost. Maly sa na hodinku zabavil, oci mu svietili este aj po odchode. Personal mily, obcerstvenie fajn, prostredie bolo prijemne, radi aa zastavime opat, ked pojdeme okolo.
Dakujeme
23.09.2025, 20:47
Detský kútik TIME OUT v OC CentralSimona
Bola som dnes s ročným synom, 23.9.2025. Prvý dojem fajn, hračiek dosť, každé dieťa si tam príde určite na svoje. Slečny na recepcii mi prišli ok, až do momentu, kedy jeden chlapec (mohol mat tak 5r) tam bol bez dozoru, čiže bez rodičov. Kto naňho mal dávať pozor? Mám pocit, že presne tie slecny, ktore na recepcii čumeli do mobilu. Ten chlapec bol odporný a zlý, neustále do mna a syna naschval narážal motorkou, mne prešiel po nohe a aj napriek niekoľkým upozorneniam, neprestal. Prestal, až keď prišla po neho mama a odišiel. Vykúpenie.
Moje odporúčanie znie, ak sa Vaše deti nevedia chovať a očividne na nich nemá kto dávať pozor, nenechávajte ich samé v detských kutikoch, pretože to maximálne znepríjemňujú ostatným deťom a rodičom.
A ceny tiež nie su aktuálne, pretože tu píšete 4,50€ do 60min a my sme platili 6,90 + 2,20 doprovod. Skoro 10€ a ešte mi to tam aj ten chlapec znepríjemnil.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár