19. 01. 2021 Drahomíra 4°C Sneženie

Národný týždeň manželstva 2020

05.01.2020 Autor: Simona, Foto: cprtrencin.sk
Termín: 16.02.2020 a ďalšie Mesto:Trenčín Zdroj:stránka organizátora
podujatie 421 820 547

Zdroj: cprtrencin.sk

Každé manželstvo je jedinečné a každá dvojica si píše svoj vlastný neopakovateľný príbeh, ktorý začal spojením dvoch sŕdc. Najbližší ročník NTM vytvára príležitosť zastaviť sa, aby sme si pripomenuli našu spoločnú históriu: Ako náš príbeh začal, čo sme spolu dosiahli, ako sme prekonali náročné obdobia, čo nás na našom vzťahu baví, aké hodnoty nesieme... Tiež nás motivuje k vďačnosti za náš vzťah a za človeka, s ktorým príbeh tvoríme. No a nakoniec nám pripomína, že budúce kapitoly nášho príbehu píšeme už dnes.

Národný týždeň manželstva (NTM) je týždenná iniciatíva na podporu manželstva, ktorá prebieha v týždni osláv sv. Valentína - stále obľúbenejšieho sviatku spájaného s láskou a partnerskými vzťahmi. V tomto roku v termíne 10. - 16. 2. 2020 s témou Náš príbeh.

Cieľom NTM je propagovať a podporiť manželstvo ako vzácnu hodnotu pre moderného človeka. NTM vytvára priestor, kde si môžeme pripomenúť, že spokojné manželstvo nie je samozrejmosť, ale vzťah, ktorý by sme mali rozvíjať. Kampaňou chceme dať manželom príležitosť oceniť, posilniť, prehĺbiť a osviežiť svoje manželstvo.  

Prečítajte si viac o akciách a zľavách v rámci Národného týždňa manželstva >>

Napíšte komentár