Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: chorvatskygrob.sk
Dni obce 2019 sa nezadržateľne blížia. Všetko vypukne v sobotu 07.09.2019. Najskôr sa doobeda stretneme na futbalovom ihrisku Čierna voda, kde bude program zameraný na deti a rodičov. Vystúpi Andrej Bičan, Miro Jilo, Maliny Jam, tanečníci z Dedinsky Studio Dance, príde DJ, zasúťažíme si, zaskáčeme, zatancujeme. Nebudú chýbať tvorivé dielne pre malých, či maľovanie na tvár.
Na svoje si s deťmi prídu aj dospeláci. L-activity pripraví cvičenia pre každého, súťaže pre celé rodiny a o zdraví si budete môcť pohovoriť v Poradni zdravia – PharmDr. Beata Valocká, MUDr. Pavol Trnovec.
Cukrová vata, zmrzlina, gofry a pop-corn sú samozrejmosťou. Obed variť nemusíte. Pozvali sme stánkárov v štýle Streetfood a kávu zadarmo dostane každý, kto príde medzi 9-tou a 11-tou.
Program na Čiernej vode sa skončí o 17.00 hod. Následne sa všetci prevezieme kyvadlovou autobusovou dopravou na školský dvor do pôvodnej časti obce, kde bude tento rok prebiehať hlavný program.
Ten sa začne o 15.30 dychovkou Grinavanka, zatancujeme si s folklórnym súborom Chorvatanka a zaspievame si s cover skupinou. Od 18:00 hod. si vychutnáme Bukasový masív, po ich masívnom koncerte privítame HEX a následne skupinu OBD.
Medzi večernými vystúpeniami kapiel sa môžete tešiť na ohňostroj a bohatú tombolu. Tombolový lístok si nájdete v schránke (ako súčasť pozvánky) a lístky si samozrejme budete môcť dokúpiť. Na záver nás čaká diskotéka - to najlepšie z rokov 80-tych a v nedeľu nadránom všetkých čiernovoďanov odvezie domov kyvadlová doprava.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár