Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Pedal Planet je exkluzívna zbierka šliapacích autíčok, ktorá patrí k najväčším v Európe.
Nová zážitková galéria ponúka jedinečnú možnosť spoznať svet, v ktorom sa zastavil čas. Viac ako 110 exponátov je tematicky rozdelených do skupín. Atraktívne fotokútiky, interaktívne informácie o vzácnych a jedinečných exponátoch, motocykle, koníky aj lietadlá a rakety pod animovanou hviezdnou oblohou sú skvelým lákadlom pre deti. Pre priaznivcov Formuly 1 je k dispozícii digitálna galéria Martina Trenklera, prvého oficiálneho fotografa seriálu F1 na Slovensku.
V Galérii Tatry nezabudli ani na tých skôr narodených. V retro sekcii si mnohí oprášia spomienky na legendárny šliapací Moskvič, ktorý “parkoval” pred pár desiatkami rokov v nejednej domácnosti na Slovensku.
V zážitkovej časti si prídu na svoje hlavne najmenší. Práve pre nich sú pripravené autíčka na fotenie, kolekcia vojenských a policajných autíčok, ba dokonca aj plne funkčný kolotoč. Vzácne exponáty v nereštaurovanom nálezovom stave nájdete v štýlovej garáži.
Pre všetkých, ktorí radi vedia viac, sú k dispozícii interaktívne Touch Pointy. Na dotykových tabletoch nájdete podrobnosti, dobové fotografie, reklamy aj zaujímavosti o jednotlivých exponátoch. Na planéte šliapacích autíčok si oddýchnete, zaspomínate a načerpáte inšpiráciu. V tomto prípade na 100% percent platí slogan "To ste ešte nevideli…"
Tento unikátny projekt nájdete v Galérii Tatry, ktorá sa nachádza v Novej Polianke 6 vo Vysokých
Tatrách. Otvorené je denne od 9.00 do 18.00.
Vstupné:
Zvýhodnené balíčky:
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
21.05.2026, 10:30
Nitriansky mestský park na SihotiJán Tóth
Narodil som sa v Nitre na Kmeťkovej ulici, pod hradom, v roku 1956 a do parku chodím takmer bez prerušenia. Obnova sa mi páči a teraz chodíme s vnukom, ktorý má 3 roky. Je tam ale jeden veľký problém, ktorý môže skončiť aj fatálne. Jedná sa o lanovú dráhu, ktorá je nešťastne projektovaná a hlavne skolaudovaná. Treba ju bezodkladne zastaviť a otočiť o 180 stupňov, nakoľko prisávanie siaha na chodník s trampolínami, po ktorom sa pohybujú malé deti, ktoré sú nevyspytateľné. Nedávno aj náš vnuk mal takmer kontakt s jazdcom na lane. V poslednej chvíli som ho odstrčil. Tá výstražná značka deťom nič nehovorí. Skúste sa presvedčiť osobne, hlavne keď sa na lane pohybujú aj väčšie deti a navyše sa jeden druhého roztláčajú. Zabráňte katastrofe a dajte mi vedieť ako budete postupovať k mojej pripomienke.
17.05.2026, 22:28
13 tipov kam s deťmi v Trenčianskom krajiMartina
Ja určite odporúčam detský svet LUMA park na autobusovej stanici :) Krásne, nové, veľké priestory, super obsluha, veľa hračiek, kino, pohoda pri káve a deti máte stále na očiach :)))
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár