Beckovské Slávnosti 2019

15.05.2019 Autor: Simona, Foto: ticketportal.sk
Termín: 21.07.2019 a ďalšie Mesto:Beckov Zdroj:stránka organizátora

Plagat Beckovske Slavnosti 2019

Dátum: 19.7. – 21.7.2019
Miesto konania: Beckov, Slovensko

BECKOVSKÉ SLÁVNOSTI sú jedinečným podujatím podobného druhu na Slovensku. Pod majestátnym hradom v príjemnej malebnej obci Beckov prebiehajú počas 3 dní historicko -kultúrne podujatia. Skvelá hudba, predstavenia rytierov, detské workshopy, remeselný jarmok, vidlomet, detské nafukovacie kráľovstvo, diskusie a ďalšie zaujímavosti.

Rynčanie mečov na Beckovských Slávnostiach

Milovníci histórie, dobrej nálady, chutného jedla, veselej hudby a remeselnej práce, zbystrite svoju pozornosť! Na známosť sa dáva, že aj tento rok sa budú počas víkendu 19. - 21. júla konať pod Beckovským Hradom veľkolepé Beckovské Slávnosti 2019!

Už dvadsiaty-prvý raz sa stretneme na podujatí, ktoré každoročne navštevujú tisícky mladých aj starých. Na Beckovských Slávnostiach si príde na svoje naozaj každý. Brány spokojnosti budú otvorené pre zábavychtivú mládež, šťastné rodinky, ale aj veteránov stredovekých vojen, ktorí si chcú zaspomínať na časy, počas ktorých s mečom a štítom v ruke hrdinsky bránili veľkolepé hrady pred nepriateľom…

.. no dobre, takýchto návśtevníkov u nás asi nenájdete, no duchovia doby dávno minulej počas týchto troch dní v Beckove určite nebudú mať pokojný spánok. Zo siene hrdinov ich totiž prebudia kapely a interpreti ako Vidiek, Para, Adam Ďurica, Jana Kirschner, Lenka Filipová, Juraj Hnilica, Šarišanci, Fíha Tralala, Jamsquad či Beckovské Ksichty. Zábavy a skvelej nálady rozhodne nebude nedostatok.

O skvelú zábavu a športového ducha sa postarajú aj majstrovstvá sveta v hode vidlami s názvom Vidlomet, zaujímavými témami nabitá Diskusná Aréna, remeselný jarmok plný zaujímavých dobových aj nedobových produktov, no najmä bitky udatných Rytierov, ktorí vám predvedú hneď niekoľko zaujímavých historických rekonštrukcií. Tento nezabudnuteľný víkend robíme najmä pre vás a aj tento rok sa tešíme na každého jedného návštevníka. Vidíme sa 19. - 21. júla 2019 v parku pod Beckovským Hradom! :)

Vstupné/Entry: 

Piatok
zdarma

Sobota
do 31.5.2019 - 5 Eur
od 1.6. do 30.6.2019 - 6 Eur
od 1.7. do 19.7.2019 - 7 Eur
Na mieste 8 Eur
Zľavy: Deti do výšky vidiel/100cm - zdarma len v sobotu.

Počet vstupeniek obmedzený!

Nedeľa
do 21.7.2019 – 5 Eur
Na mieste 5 Eur
Zľavy: Deti do 1 roka – zdarma

Počet vstupeniek obmedzený!

Kúpiť lístok

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár