Noc plná tajomstiev

23.04.2019 Autor: MS, Foto: FB
Termín: 18.05.2019 Mesto:Liptovský Mikuláš Zdroj:stránka organizátora
57321653 2383626601856763 8954637762800123904 o

Zdroj: Slovenské múzeum ochrany prírody a jaskyniarstva

Noc plná tajomstiev ... príďte ich s nami odhaľovať počas tohtoročnej Noci múzeí a galérii. Zabavíte sa aj poučíte počas nočnej prehliadky expozícií múzea i pri plnení rôznych úloh na pripravených stanovištiach.

Nájdete odvahu zísť do podzemia jaskyniarskym rebríkom?

Ak to zvládnete, o čom vôbec nepochybujeme, môžete pokračovať chodbami jaskyniarskej expozície, objavovať tajomstvá jaskynného mikrosveta, získavať nové informácie o jaskyniach a jaskyniarstve a tí odvážnejší prejdú aj jaskynnou plazivkou. Sú pre Vás pripravené edukačné hry s tematickým zameraním na náš zbierkový fond a tiež elfský trh s poznávaním rastlín. Dozviete sa aké záhady skrývajú hlbiny Zeme.

Čo ukrývajú staré dokumenty zistíte pri riešení kvízu alebo aj pri skladaní puzzle. Na záver získate mnohé zaujímavé informácie zo života našich dravých vtákov a vyskúšate si svoju šikovnosť pri výrobe pazúra dravca, ktorý bude poslednou súčasťou náhrdelníka, ktorý si postupne vytvoríte sami ako odmenu za absolvovanie pripravených aktivít. Tak teda neváhajte, príďte do našich expozícií a zažite s nami noc plnú tajomstiev.

Tešíme sa na Vás.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár