Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: Viola Prešov
Kedy: 27. apríl 2019 (sobota) od 16.00 hod.- 17.00 hod.
Kde: Literárna kaviareň Viola, Tkáčska 2, Prešov
VSTUPNÉ: 4 €
Ak radi putujete a spolutvoríte, pozývame Vás na interaktívnu rozprávku pre deti, ktorú do Violy prinesie Divadlo Tuš zo Žiliny.
Keď sa Vám nechce ísť na výlet s mladším súrodencom a ešte k tomu prší, najlepšie je otvoriť si knihu a vojsť do rozprávky. V príbehu O troch prasiatkach a Ako šlo vajce na vandrovku sa dozvieme, že len s kamarátmi dokážeme premôcť vlka či zlých zbojníkov. Tak nezatvárajte knihu. Inscenácia Divadla TUŠ je inšpirovaná klasickými rozprávkami a stretnete sa v nej s krásnymi bábkami, ktoré sú inšpirované ilustráciami z knižky.
Vhodné pre deti od 2 rokov.
Vstupenky si môžete zakúpiť priamo v Literárnej kaviarni VIOLA alebo rezervovať na info@literarnakaviaren.sk / 0905 688 665 (t.č. je aktívne v čase otváracích hodín kaviarne) Platnosť rezervácie vstupeniek končí 24 hodín pred konaním podujatia. Ak rezervované vstupenky nebudú vyzdvihnuté v tejto lehote, budú zaradené do predaja.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
17.02.2026, 09:04
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁ Eva
Pekne a zaujímavý vylet
17.02.2026, 09:00
Jarná súťaž o 3 rodinné vstupenky do Domu mora vo Viedni - UKONČENÁ Eva
Super pre deti
13.02.2026, 21:59
Senzorická herňa - Malými rukamiLucia
Úžasné miesto, príjemná starostlivost! Určite eše prídeme.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár