Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Jump street arénu nájdete v Oškerde hneď vedľa Ranču so zvieratkmi. Aréna sa nachádza hneď za reštauráciou, kde si rodičia môžu dať kávu či iné občerstvenie.
Vstup do arény majú povolený deti aj dospelí avšak len v špeciálnych protišmykových ponožkách, ktoré si na mieste zakúpite za 2,50 eur.
Vstup do arény je dobré si vopred rezervovať priamo na stránke cez online systém na presne stanovený čas.
Čas |
Cena za vstup |
| 1 hodina | 7,5 eur |
| 2 hodiny | 12,50 eur |
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Mapa: N 49° 16′ 25″ E 18° 45′ 48″
Mapa sa nahráva...
21.10.2025, 15:00
Hrady v Prešovskom kraji - navštívili ste už všetky? Lujza
Navštívili sme všetky! Tiež vieme iba o týchto 17 hradných zrúcaninách, či hradoch.
13.10.2025, 16:04
Madagaskar ParkPatrícia
Je tu strašná zima a personal strašne neochotný. Neodporucam
23.09.2025, 23:46
Detský kútik TIME OUT v Auparku KošicePedro
Uplna spokojnost. Maly sa na hodinku zabavil, oci mu svietili este aj po odchode. Personal mily, obcerstvenie fajn, prostredie bolo prijemne, radi aa zastavime opat, ked pojdeme okolo.
Dakujeme
23.09.2025, 20:47
Detský kútik TIME OUT v OC CentralSimona
Bola som dnes s ročným synom, 23.9.2025. Prvý dojem fajn, hračiek dosť, každé dieťa si tam príde určite na svoje. Slečny na recepcii mi prišli ok, až do momentu, kedy jeden chlapec (mohol mat tak 5r) tam bol bez dozoru, čiže bez rodičov. Kto naňho mal dávať pozor? Mám pocit, že presne tie slecny, ktore na recepcii čumeli do mobilu. Ten chlapec bol odporný a zlý, neustále do mna a syna naschval narážal motorkou, mne prešiel po nohe a aj napriek niekoľkým upozorneniam, neprestal. Prestal, až keď prišla po neho mama a odišiel. Vykúpenie.
Moje odporúčanie znie, ak sa Vaše deti nevedia chovať a očividne na nich nemá kto dávať pozor, nenechávajte ich samé v detských kutikoch, pretože to maximálne znepríjemňujú ostatným deťom a rodičom.
A ceny tiež nie su aktuálne, pretože tu píšete 4,50€ do 60min a my sme platili 6,90 + 2,20 doprovod. Skoro 10€ a ešte mi to tam aj ten chlapec znepríjemnil.
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Iveta Hrda 01.09.2022, 22:21
No otras,neochota, casnickin znechutený face,hrozne ceny,na trampolíny zvlášť spec.ponožky do hoplandie zas iné spec.ponozky,samozrejme každé si treba zakúpiť hnuuuus nikdy viac
Martin 20.11.2020, 17:43
Zábava pre celú rodinu deti sa vybláznili do sýta a potom ešte navštívili mini zoo prkné miesto na nedeľný výlet.
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár