Nenechajte si ujsť podobné podujatia!
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: cifer.sk
Folklórna skupina Cifer pozýva Cíferčanov a záujemcov o udržiavanie ľudových tradícií z blízkeho okolia do fašangového sprievodu maškár.
Miesto zrazu: Východná 30 o 13:00 hod./u Bachratých/, alebo počas sprievodu sa môžu masky pripojiť
Organizátor: Členovia Folklórnej skupiny Cifer
Doba trvania: cca 2 hodiny (150 min.)
Trasa: z Východnej cez Štadionovú, SNP, Hviezdoslavovu, M.R. Štefánika, Vendelínsku, SNP, končíme na Námestí A. Hlinku pred kultúrnym domom o cca 14:45 h.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
08.01.2026, 14:04
Sánkovačka na HrebienkuVeronika
Určite neodporúčam požičiavať sánky od spoločnosti, ktorá prevádzkuje lanovku na Hrebienok. Požičanie spánok na 1 hodinu stojí 10 €. Sánky boli pokazené, celú cestu nám zabávali doľava a brzdili, čiže som celú cestu ťahala sánky peši dole. Keď som chcela vrátiť peniaze, mali s tým veľký problém, lebo nestačil lístok na vrátenie, chceli ešte aj bloček. A to nehovorím ešte o tom, že máme zničený celý zážitok so sánkovania. Sánky podľa nás vôbec neservisujú. Určite odporúčam si sánky vyskúšať priamo pred predajňou, aby sa Vám nestalo, to čo nám.
30.12.2025, 15:19
Nám sa páčilo v Escape room TATRY. Pre niekoho sa môže zdať vyššie vstupné, ale my to berieme ako
"atrakciu" počas letnej dovolenky , ktorú vždy trávime na Slovensku a poväčšine v Tatrách.
30.12.2025, 10:03
Zimná detská pátracia hraKatarína
Boli sme si e v nedeľu a info centrum bolo zatvorené ( som si to dopredu neverila), ale mapky som vytlačila už doma a deti si to veľmi izili
12.12.2025, 09:00
Detský kútik TIME OUT v Auparku BratislavaIveta
Veľmi príjemný kútik, zábava pre detičky, oddych pre rodičov., bola som s vnučkou ktorá nechcela ísť domov tak sa jej veľmi páčilo.Vrelo odporúčam
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár