Vianočný les na Nádvorí sv. Jána Nepomuckého

02.12.2018 Autor: Laura , Foto: bratislava.dnes24.sk
Termín: 15.12.2018 a ďalšie Mesto:Bratislava Zdroj:stránka organizátora
les top 1

Zdroj: bratislava.dnes24.sk

V centre Bratislavy vyrástol Vianočný les plný voňavých stromčekov.
Vianočný les tvorí 26 stromčekov, ktoré darovala spoločnosť Bauhaus. Kompletné dielo bratislavských školákov v plnej kráse budete môcť na Nádvorí sv. Jána Nepomuckého obdivovať každý deň až do 15. decembra. Navyše v čase od 17:00 do 22:00 hod. bude spustená svetelná videoprojekcia, ktorá vytvorí dojem zasneženej zimnej krajiny.

Najkrajšie vyzdobený vianočný stromček, ktorý ocení umelecká porota, bude 4. decembra odmenený lákavou cenou – vstupenkami pre celú triedu na rozprávku Mestského divadla P. O. Hviezdoslava Tri prasiatka. 

Z Nádvoria sv. Jána Nepomuckého sa stromčeky 16. decembra presťahujú na Námestie SNP, kde budú súčasťou scény pre rodiny s deťmi v rámci podujatia Dobrý trh. Originálne vianočné stromčeky odtiaľto prvýkrát poputujú do domovov dôchodcov, združení pre ľudí bez domova, dobročinných organizácií, ale aj do rodín v núdzi.

Príde aj Olaf
Slávnostné vyhlásenie víťazného stromčeka sa uskutoční 4. decembra o 16:00 hod. na Hlavnom námestí. Pre návštevníkov je pripravené divadelno-muzikálové prevedenie obľúbenej rozprávky Frozen – Ľadové kráľovstvo. Talentované herečky Andrea Somorovská (Elza) a Lucia Bugalová (Anna), ktoré aj nadabovali a naspievali slovenskú verziu animovaného filmu, predstavia známi príbeh dvoch sestier. Okrem Anny a Elzy príde na Hlavné námestie aj snehuliak Olaf v nadživotnej veľkosti a zaznejú piesne z nového filmu Vianoce s Olafom.

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár