Nenechajte si ujsť podobné podujatia!

Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
Zdroj: ruzomberok.sk
Pozývame vás na kultúrno – kreatívne podujatie Šikovný trh.
Môžete sa tešiť aj na Simonku Hulejovú a jej oddychové piesne, ktoré vám padnú vhod ku skvelej káve, či čaju, ktorý opäť rozvonia prekrásnu synagógu. Od šikovných tvorcov si môžete doplniť nejakú tú drobnosť pod vianočný stromček a máte možnosť vybrať niečo i do mikulášskej čižmičky a to nielen pre deťúrence.
Program:
10:00 Pomaly sa rozbiehame
10:30 Slávnostné otvorenie Šikovného trhu
11:00 Mince vo fontáne trochu unplugged I.
12:00 Tvorivé dielne s našimi šikovnými tvorcami
14:00 Recitál Simony Hulejovej
15:00 Bábkové divadlo spod Spišského hradu: O Katarínke. Príbeh o láske, ktorá zdolá peklo a zachráni kráľovstvo.
16:00 Mince vo fontáne trochu unplugged II.
17:00 Pomaly končíme
Tešíme sa na vás s tromi desiatkami šikovných tvorcov. V predvianočnej nálade a tvorivej atmosfére. Pri dobrej káve, muzike a celodennej prehliadke a ponuke handmade výrobkov, originálnych darčekov a vianočných (aj voňavých) prekvapení.
Odoberajte naše novinky a sledujte nás na Facebooku
25.08.2025, 11:16
Thermal Corvinus Veľký Medermiro
boli sme 19.8.25 a ako vždy všetko ok až na ľadovú vodu v unášajucej rieke až mala 21°C tak to bolo moc a píšete že 28-30°C tak velke sklamanie. A nedá sa kupať ani v plaveckom tam je tiež 21°C a bývalo aspon 24°C Vlny tam bola voda tročku prijatelnejšia ale tiež tak 24-25°C mala mx a píšu 28-30°C vstupne išlo hore ale vodu v týchto bazenoch neohreju škoda tento rok už nepôjdeme
24.08.2025, 16:58
KuchajdaJana Očenášová Bc.
Výborné miesto na prechádzku, či krátke okúpanie, ovlaženie sa s deťmi i bez. Výborné miesto na koncert či zábavu
20.08.2025, 12:08
Dobrý večer, prosím Vás čím-ako sa vám podarilo prilepiť tie cestoviny na kartón ? Skúšame všelijaké riešenie a zatiaľ bezúspešne. Prosím je to nejaký trik alebo špeciálne lepidlo ? Ďakujem vopred za nápady, tipy, rady
Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu
Táto stránka ešte nebola komentovaná.
RSS kanál pre komentáre na tejto stránke | RSS kanál pre všetky komentáre
Napíšte komentár