Hanička a Murko - Turné k novému DVD

11.10.2018 Autor: marylyn, Foto: Ticketportal
Termín: 11.11.2018 Mesto:Chorvátsky Grob Čas:16:00 - 17:00 Zdroj:stránka organizátora

42870529 1898494413575900 4115308247072636928 n

Populárne, farebné, mäkučké a priateľské bábky - malá speváčka Hanička a jej kocúrik Murko - vyrážajú na svoje prvé koncertné turné pri príležitosti vydania pesničkového DVD pre deti! 

Haničku a Murka už poznáte z Detskej televízie RiK a z YouTube. Ich predstavenie je kombináciou dynamického koncertu a divadelného vystúpenia. Deti sa doň môžu aktívne zapájať a pri tanci použijeme aj rôzne rekvizity, napr. farebné šatky, strapce či hrkajúce vajíčka. Zaspievame si spolu pesničku s ich špeciálnym pozravom Čauky-mňauky!, zobudíme sa s pesničkou Slniečko, pochytáme sa za ruky a vytvoríme Hada, vyjašíme sa na pesničkách Ihrisko, Ryby, či Ika-tika-gymnastika, zahrkáme si do rytmu v pesničke Naša mačka strakatá a zatancujeme si napríklad aj Štyri kroky dopredu! Bábky vedú profesionálni bábkoherci. Do koncertného vystúpenia sú okrem Haničky a Murka aktívne zapojení aj dvaja speváci. Sú zároveň aj v role animátorov - sprevádzajú deti a aktívne ich zapájajú do tancovania a spievania, aby si vystúpenie naplno užili. 

Predstavenie trvá približne 60 minút a po jeho skončení nasleduje spoločné fotenie s Haničkou a Murkom a ich kamarátmi Betkou a Miškom. Nebude chýbať autogramiáda k novému DVD Pesničky pre škôlkarov - škôlkarka Hanička už nacvičuje svoj podpis a Murko má pripravený odtlačok svojej labky :). Predstavenie je určené pre malé deti - predovšetkým v škôlkarskom veku. Zabavia sa však aj staršie deti a tiež dospelí.

Vstupné: 5 eur
Sedenie voľné

Každý návštevník - dospelý aj dieťa staršie ako 1 rok - musí mať platnú vstupenku. Deti do 1 roka majú vstup zdarma (bez nároku na miesto na sedenie). ZŤP deti do 10 rokov platia zľavnené vstupné 1 euro (sprevádzajúca osoba platí plnú cenu). Každé dieťa dostane k zakúpenej vstupenke ako darček Murkove čokoládové lízatko! 

Kde: Gourmet Klub BIZMAYER (oproti Hotelu AGATKA - cez cestu), Pezinská 901/5, Chorvátsky Grob - časť Čierna Voda

Kúpiť lístok

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár