Detský divadelný krúžok v Bielom divadle

06.09.2018 Autor: Biele divadlo, Foto: vlastný archív
Miesto:Karloveská 2951/64 Termín: 12.09.2018 Mesto:Bratislava Čas:16.00 Zdroj:stránka organizátora

dodatocnynaborBD

Biele divadlo aj tento rok otvára svoje brány novým členom.  Príďte na zápis 12.9.2018 o 16:00 do Bieleho divadla, a my pre vaše dieťa nájdeme tú správnu divadelnú rolu. :) 

Všetky informácie a prihlasovanie nájdete na www stránke alebo email: bd.predstavenia@gmail.com 

KDE: Karloveská 64, Bratislava – Karlova Ves


---

Pramienok (nové deti, deti s krátkou divadelnou skúsenosťou; 7-12)
Detské divadelné štúdio dáva deťom možnosť skúmať svoj pohľad na svet a na seba v ňom. Následne sa o svoje zistenia a názory delia v skupine s ostatnými prostredníctvom skupinových a individuálnych hereckých cvičení a hier. Každý však vidí svet svojimi očami. Deti v skupine majú tak užasnú príležitosť nazrieť na vec z rôznych uhlov pohľadu, čím sa im rozvíja schopnosť empatie a tým aj ich herecká a osobnostná stránka. 

Detské divadlo(skúsenejšie deti; 8-12)
Kurz je zameraný na zdokonaľovanie hereckých techník, schopností vystupovania a prejavu u detí, ktoré už majú predošlé skúsenosti z divadelných dosiek. V rámci kurzu budú pracovať jednak na príprave predstavenia, ktorého motív bude vybraný s ohľadom na aktuálne potreby a záujmy detí, jednak však aj na autorských scénkach, vďaka ktorým majú možnosť bez obmedzení otvoriť brány vlastnej kreativite. Okrem hereckej zložky budú vedení aj k aktívnemu záujmu o prípravu kostýmov a rekvizít a budú mať možnosť predstavenia tvorivo rozvíjať podľa vlastných predstáv. Keďže však ide o kurz venovaný deťom, nebude chýbať ani množstvo divadelných hier, ktoré sa budú riadiť princípmi dramatickej výchovy.

 

 

 

Komentáre Napíšte užívateľskú recenziu

Túto stránku zatiaľ nik nekomentoval. Buďte prvý!

RSS komentárov na tejto stránke | RSS všetkých komentárov

Napíš komentár